REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Likus mažiau nei dviem mėnesiams iki įprastinių nuolaidų kortelių galiojimo, skelbiama, kad prie lojalumo programos prisijungia ir degalinių tinklas „Circle K“.

Likus mažiau nei dviem mėnesiams iki įprastinių nuolaidų kortelių galiojimo, skelbiama, kad prie lojalumo programos prisijungia ir degalinių tinklas „Circle K“.

REKLAMA

Kaip jau skelbta, visos senos „Ačiū“ kortelės iki šių metų vasario 28 d. keičiamos į bekontaktes.

Sukaupti „Maxima“ pinigai taip pat turi galiojimo laiką. Per praėjusius metus sukauptus pinigus galima panaudoti iki kitų metų vasario 28 d., nepanaudoti pinigai bus nurašyti nuo kortelės. Šis procesas vyksta kiekvienais metais

Jau sausio mėnesį lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ kortelių turėtojai 95-iose degalinėse šalyje galės pigiau piltis degalus ir dujas, gauti nemokamos kavos bei sutaupyti plaunantis automobilį.

Plastikinių „Ačiū“ kortelių šalyje iš viso išduota jau apie 1,9 mln. Tai reiškia, kad naujosiomis nuolaidomis naudotis galės maždaug du trečdaliai Lietuvos gyventojų.

REKLAMA
REKLAMA

„Nuolat tobuliname savo lojalumo programą ir ieškome būdų „Ačiū“ dalyviams ne tik užtikrinti geriausius pasiūlymus savo parduotuvėse, bet suteikti aktualių nuolaidų ir už mūsų prekybos tinklo ribų.

REKLAMA

Džiaugiamės, kad lojaliems mūsų pirkėjams pavyksta sutaupyti tiek įsigyjant maisto prekių, tiek pramogaujant, o nuo šiol kortelė sumažins ir išlaidas degalams“, – sako „Maxima“ Rinkodaros departamento direktorė Renata Kežionienė.

 „Ačiū“ kortelę užregistravus „Circle K“, pirkėjai nuo sausio 2-osios jau gali naudotis įvairiomis „Circle K“ naudomis: 3,5 ct nuolaida kiekvienam degalų litrui, 4,3 ct nuolaida kiekvienam litrui dujų, 15 proc. nuolaida visoms automobilio plovimo programoms bei kas aštuntu puodeliu kavos galės mėgautis nemokamai. 

REKLAMA
REKLAMA

Be nuolatinių nuolaidų, degalinių tinklas reguliariai skelbia ir riboto laiko pasiūlymus, kurie taip pat galios ir su užregistruota „Ačiū“ kortele.

„Būdami vieni mažmeninės degalų prekybos, šviežio greito maisto ir apsipirkimo lyderių Lietuvoje, bendradarbiavimą su „Maxima“ tinklu ir jo lojalumo programa vertiname kaip galimybę pritraukti daugiau pirkėjų ir užtikrinti jiems geriausią apsipirkimo patirtį ir papildomas naudas.

Tai ypač aktualu šiuo metu, kai yra aukšta infliacija, o poreikis efektyviai valdyti asmeninius finansus yra dar didesnis“, – sako 95 degalines Lietuvoje valdančio „Circle K Lietuva“ tinklo vadovas Skirmantas Mačiukas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Naujos partnerystės proga pirkėjai gaus ir papildomų nuolaidų degalams. Sausio 2-22 dienomis „Maxima“ parduotuvių klientai, apsiperkantys su „Ačiū“ kortele, kartu su kvitu gaus 3 eurų vertės nuolaidos kuponą degalams.

Kuponą panaudoti bus galima iki vasario 5 d., pilantis bent 30 litrų degalų „Circle K“ degalinėse.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų