Armonaitė pristatys kompensacijų priemonę už darbuotojų testavimą

Ekonomikos ir inovacijų ministrė Aušrinė Armonaitė ketvirtadienį pristatys kompensacijų už darbuotojų testavimo nuo COVID-19 priemonę.

Nuotolinėje spaudos konferencijoje taip pat dalyvaus Kirpėjų ir grožio specialistų asociacijos prezidentė Jolanta Mačiulienė, Nacionalinės gydymo įstaigų asociacijos pirmininkas Arturas Nastaravičius, Lietuvos privačių sveikatos priežiūros įstaigų asociacijos vykdantysis direktorius Laimutis Paškevičius bei „Invegos“ Priemonių valdymo skyriaus projektų vadovas Ignas Paukštys.

Vyriausybė testavimo priemonei pritarė vasario pradžioje, nuo antradienio verslas gali pradėti rinkti sąskaitas už asmens sveikatos priežiūros įstaigose atliktus testus, už kuriuos vėliau gaus valstybės kompensacijas.

Kompensacijas už darbuotojų testavimą gali gauti smulkios ir vidutinės įmonės, kurių veikla karantino metu buvo apribota. Valstybė kompensuos 12 eurų už greitąjį serologinį antikūnų, arba greitąjį SARS-CoV-2 antigeno testą.

Į pagalbą gali pretenduoti tie verslai, kurie per pastaruosius dvejus metus nėra išnaudoję 200 tūkst. eurų valstybės pagalbos kartelės pagal de minimis pagalbos principą.

Darbuotojams tyrimai turi būti atliekami reguliariai, kompensacijos  bus pervedamos įmonėms nuolat pagal atliktų tyrimų skaičių. 

Pasak A. Armonaitės, kompensuojamus tyrimus galės darytis apie 100 tūkst. darbuotojų, per tris mėnesius jie galėtų pasidaryti po 12 testų.

Testų kompensacijos priemonei numatyta skirti 30 mln. eurų


Rašyti komentarą...
A
AiAi
2021-02-25 11:52:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tegu dėl testavimo ji persišviečia smegenis. Amerikoje mokslininkai viešai paskelbė, kad kovidas yra gripas. Ištyrę žmones sergančius kovidu, rado tik gripo virusą ir nieko daugiau. Melas išlindo. Tegu ši neadekvati pilietė išsitestuoja pati. Mes tavo testavimo represijų atsisakome.
Atsakyti
0

k
karbolis
2021-02-25 13:49:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
jau vagie kepure dega nera kur meluoti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų