Rašyti komentarą...
Negi žmones nepažįsta čigono,negalima prisileist per 3 metrus,gint iš kart šalin.
O as apgavau tuos rumunus Lenkijoj prie plazos kur turgus suvalkuose.
Nusipirkau keptuve kvepalus aišku foteliu peiliu rinkini ir garini puoda.uz 40 litu metaliniu 2021 metais:)
NESUPRANTU KAS VYKSTA SU ŽMONEM...ATIDUODA SAVO PINIGUS...BLEFĄ,HIPNOZĘ NAUDOJA.SIŪST VELNIOP,JOKIO BENDRAVIMO.NE.NE.NEREIKIA.NEŽINAU SAKYT.LAIKYT ATSTUMĄ.NWLEIAT LIEST SAVES.IR PANAŠIAI...PYZDINT BE GAILESČIO.MATYT KAD NERA KAMERŲ,JEI KĄ SAKYT PUOLĖ,KIRTO,GINUOSI.SUKALT...
Irgi privažiavo, kalbėjo rusų kalba, automobilyje buvo 3 pietietiškos išvaizdos asmenys. Salone vežė el. grąžtą, el. suktuva, generatorių.
Sakė vykstą į oro uostą, skuba ir nori šiuos įrankius perleisti vos ne dykai.
Iš bankomato išėmiau nemažą sumą už tuos įrankius. Įrankiai ir generatorius - originalų klastotės.
Policija surašė mano pareiškimą, bet tirti atsisakė. Aiškino, jog pats sąmoningai pirkau, o automobilio parkavimo vieta nėra stebima kamerų. Tai vat kaip būna.
Baisu Klaipėdos autobusų stotyje, moteriške iš Gruzijos vos neįkišo kvepalų, būkit atsargūs
Keiskite televizijos vadovus
Keiskite televizijos vadovus
Daug tokių stveju,pavadareja ir jau stotelėse pasirodė kvepalų pardavėjai,galėtų per tel.buti laidele,pvz....neapsivaimime..
Ir pan.,kaip kadaise buvo puiki laida mokinanti teisingai kalbėti,nuostabus du žmonės ( nepamenu pavardžių,bet ir dabar matau), o visokius vėjus rodo,reikia keisti valst.televizijos vadovus,išlaikomas iš mūsų pinigų,mokesčių mokėtojų.
Tai buvo ne siaip sau sukčius, o mokantis hipnotizuoti. O jei zmogus hipnozės paveiktas, tai gali viska atiduot ka pasakys tas sukčius.
6,4 mln eurų- štai ir surinkta suma "radarom"
Siūlė ir man rinkinį "zepter" gruzinai, sakė, kad išvežti negali. Sakau, man per sunkūs tie puodai. Mašina gera su lietuviškais nr. Bet prieš tai ja važinėjo moteris šviesiais plaukais. Nieko jiems nesakiau, tik palinkejau gero skrydžio.
@Danutė ė Šiti Zepter jau veikia čia gal kokius 10 metų, bet su ta pačia pasaka per muitinė nepraleido,atvezem į parodą, imkit pigiai, Gargžduose mačiau, Klaipėdoje prie Banginio mačiau, Retavoje jų pilna. Kur policija žiūri ?
Toks pats tipo sakartvelas pigiai. Tokias pat prekės siūlė Kaune

Skaitomiausios naujienos
Į viršų