„FL Technics“ vadovaus Ž. Lapinskas

FL Technics įmonė, pasauliniu mastu teikianti orlaivių techninės priežiūros paslaugas, paskelbė apie sprendimą paskirti 37-metų Žilviną Lapinską naujuoju bendrovės generaliniu direktoriumi. Naujasis įmonės vadovas Ž. Lapinskas pakeitė Joną Butautį, eisiantį pavaduojančiojo generalinio direktoriaus pareigas iki 2014-ųjų metų sausio 1 d.

Žilvinas Lapinskas turi ilgametę vadovavimo tarptautinėms įmonėms patirtį. Nuo 2004 iki šių metų rugsėjo mėnesio Žilvinas ėjo vienos didžiausių pastatų ūkio valdymo ir integruotų komunalinių paslaugų įmonių grupės Rytų ir Centrinėje Europoje AB „City Service“ generalinio direktoriaus pareigas. Ši įmonė yra listinguojama NASDAQ OMX Vilnius vertybinių popierių biržoje. Bendrovės nutarimu, FL Technics generaliniu direktoriumi Žilvinas Lapinskas buvo paskirtas šių metų gruodžio 6 d. Jis vadovaus įmonės tarptautinei veiklai ir rūpinsis tolimesnės Europos, Azijos, NVS bei kitų regionų plėtros klausimais.

REKLAMA

“Aš džiaugiuosi galimybe prisijungti prie FL Technics būtent dabar, kadangi šis etapas yra itin daug žadantis tiek orlaivių aptarnavimo segmentui, tiek ir visai pasaulinei aviacijos industrijai. Esu pasiruošęs pasitelkti visą savo patirtį bei žinias tam, kad pavyktų sėkmingai išnaudoti visus turimus FL Technics resursus siekiant užbrėžtų tikslų. Esu įsitikinęs, kad kartu mes pasieksime dar įspūdingesnių rezultatų”, - pasidalino Žilvinas Lapinskas.

“Per pastaruosius keletą metų FL Technics sėkmingai vystėsi tiek paslaugų, tiek ir geografinės plėtros atžvilgiu. Rezultate, tapome viena didžiausių ir sparčiausiai besivystančių orlaivių aptarnavimo bendrovių Europoje. Mes ženkliai sustiprinome savo pozicijas itin konkurencingoje Europos aviacijos rinkoje, užtikrinome europietiškiems kokybės ir saugomo standartams atitinkančių paslaugų teikimą NVS šalyse bei sėkmingai įžengėme į Azijos ir Ramiojo vandenyno rinkas. Kalbant apie artėjančiuosius metus, mes užsibrėžėme įgyvendinti dar ambicingesnius planus. Esame įsitikinę, kad tarptautinių įmonių valdymo ir vadovavimo itin plataus spektro specialistams patirtį turintis Žilvinas Lapinskas yra tikrai pajėgus lyderis valdyti tokią kompaniją kaip FL Technics. Valdybos vardu taip pat norėčiau padėkoti Jonui Butaučiui už jo, kaip lyderio, rolę bei didžiuli indėlį kuriant tarptautinę aviacijos įmonę ir užtikrinant jos pripažinimą tarp didžiausių Europos bei pasaulio aviacijos industrijos žaidėjų”, - sprendimą pakomentavo Gediminas Žiemelis, FL Technics motininės bendrovės Avia Solutions Group valdybos pirmininkas.

“Man buvo didžiulė garbė vadovauti FL Technics, vedant šią įmonę sėkmės link skirtinguose orlaivių techninio aptarnavimo srities segmentuose. Viskas, ko pasiekėme, buvo pasiekta dirbant komandiniu principu. Taip pat dėkoju mūsų klientams ir partneriams, kurių palaikymas ir pasitikėjimas nuolat įkvėpdavo mus siekti dar aukštesnių rezultatų.

Neabejoju, kad atėjus naujam vadovui, FL Technics ir toliau tvirtai vystys savo veiklą, ir ateityje mes dar ne kartą išgirsime apie įspūdingus bendrovės pasiekimus skirtingose tarptautinės aviacijos rinkose”, - teigė Jonas Butautis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų