Lietuvą ir Švediją sujungs naujas keltas

Laivybos ir logistikos bendrovė DFDS iš Grimaldi Holding išsinuomojo keltą „Coraggio“, kuris nuo kitų metų pirmojo ketvirčio įsijungs į DFDS Baltijos jūros laivyną ir padidins maršruto Klaipėda – Karlshamnas (Švedija) pajėgumus.

„Coraggio“, kurį DFDS išsinuomojo penkiems metams su galimybe pratęsti kontraktą ilgesniam laikui, yra to paties tipo kaip „Victoria Seaways“ ir „Regina Seaways“. Šie keltai šiuo metu dirba maršrute Klaipėda – Kylis (Vokietija).

Nuo 2014 m pirmojo ketvirčio naujasis keltas pavaduos kitus Baltijos jūroje plaukiojančius laivus jų remonto laikotarpiu. Vėliau jis pakeis keltą „Liverpool Seaways“, kuris kursuoja maršrutu Klaipėda – Karlshamnas. „Liverpool Seaways“ bus perkeltas į kitą maršrutą.

„Coraggio“ gali gabenti 2490 linijinių metrų krovinio ir 600 keleivių, tai yra 400 linijinių metrų ir beveik 300 keleivių daugiau nei „Liverpool Seaways“.

REKLAMA

„Coraggio maršrutą Klaipėda – Karlshamnas aptarnaus kartu su keltu „Optima Seaways“. Iš Klaipėdos ir Karlshamno uostų abu šie keltai išvyks kiekvieną dieną“, – sakė šio maršruto direktorius Tomas Mačiulskis.

Keltas „Coraggio“ pastatytas 2007 m. ir yra pirmasis iš aštuonių to paties tipo laivų, pastatytų italų laivų statykloje Nuovi Cantieri Apuania bendrovės „Grimaldi Group“ užsakymu. Planuojama, kad „Coraggio“ plaukios su Lietuvos vėliava.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų