Lietuva skyrė 100 tūkst. eurų su koronavirusu kovojantiems JAV medikams

Vyriausybė trečiadienį nutarė skirti 100 tūkst. eurų iš valstybės rezervo Pensilvanijos valstijai, siekiant padėti su koronavirusu kovojantiems JAV medikams.

Eurai (nuotr. Justinas Auškelis/Fotodiena)

Už skirtas lėšas bus perkamos Lietuvoje pagamintos apsaugos priemonės šios valstijos medikams bei kitų kasdien žmonių gyvybes gelbėjančių tarnybų darbuotojams.

„Tebesitęsiant pandemijai, solidarizuojamės su amerikiečiais skirdami paramą JAV medikams ir kitų už gyvybių išsaugojimą kovojančių tarnybų darbuotojams“, – pranešime teigė premjeras Saulius Skvernelis.

„Dar kartą patvirtiname transatlantinio ryšio, be kurio neįsivaizduojamas Lietuvos ir viso regiono saugumas, stiprinimo svarbą“, – sakė Vyriausybės vadovas.

JAV šiuo metu yra viena iš labiausiai pandemijos paveiktų valstybių pasaulyje.

Lietuvą ir Pensilvanijos valstiją sieja glaudūs ir ilgalaikiai ryšiai. Vyriausybės teigimu, 27 metus besitęsiantis Lietuvos kariuomenės ir Pensilvanijos nacionalinės gvardijos bendradarbiavimas yra puikus mūsų tvarios partnerystės su JAV pavyzdys.

Lietuva jau anksčiau skyrė humanitarinę paramą kovai su koronavirusu Italijai, Ispanijai, Ukrainai, Moldovai, Sakartvelui, per Tarptautinę Raudonojo Kryžiaus organizaciją – Kinijai.


Rašyti komentarą...
h
hehe
2020-05-20 18:42:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
bliamba.. o saviems???
Atsakyti
0

M
Mastantis
2020-05-20 21:55:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks skirtumas juk ne savo ponai erkes laido pinigus o lietuvos liaudies o savo liaudziai spyga ir mokesciu kruvas ,Savo pinigus algas padovanotu amerikonam ar ukrainos vagim jai tokie geri o ne svetimus kur jiem nepriklauso .Tokia valdzia karti reiktu Vilniaus aikstej kaip parodomaja kad kiti nebesvaistytu pinigu ,juk amerika turetu mums ubagam aukoti nes jie ir taip per daug turtingi juk kur nafta ,almazai ir kitos iskasenos ten sedi amerikonai .Nebent straipsni rasydamas ziauriai pajuokavo !!!
Atsakyti
0

P
Pensininkas
2020-05-20 21:54:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tas ,kas sugalvojo toki jumora, reiketu tokiam veikejui skirti Nobelio premija.Cirkas.Parasykite to veikejo pavarde.Pasaulio uzkariautojams tai tik bus pasityciojimas.
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (16)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų