„Lidl“ žada didinti atlyginimus parduotuvių darbuotojams

Mažmeninės prekybos tinklas „Lidl“ nuo kovo 1-osios žada didinti atlyginimų biudžetą. Visų parduotuvių darbuotojų algos didės iki 10 proc., teigiama įmonės pranešime. Nuo naujų įmonės finansinių metų pradžios taip pat didės ir motyvacinis priedas, kurį gauna parduotuvių bei logistikos centro Kaune darbuotojai. 

„Lidl“ parduotuvės (nuotr. Organizatorių)

Nuo kovo 1 d. šio tinklo parduotuvių darbuotojų atlyginimai visoje Lietuvoje padidės iki 10 proc., nepriklausomai ar darbuotojas užima pardavėjo, asistento, parduotuvės vadovo pavaduotojo ar vadovo pareigas.

Atsižvelgiant į pragyvenimo lygį ir situaciją darbo rinkoje, labiausiai pokytį pajus Vilniuje esančių parduotuvių pardavėjai – jiems atlyginimai didės 10 proc., neatsižvelgiant į darbo stažą. Pavyzdžiui, Vilniuje dirbančio lojalaus parduotuvės darbuotojo mėnesio atlyginimas padidės nuo 1021 eurų iki 1125 eurų.

„Nuo pat veiklos Lietuvoje pradžios kėlėme sau tikslą būti geriausiu darbdaviu savo darbuotojams, užtikrinant ne tik geras darbo sąlygas, bet ir tinkamą atlygį. Nuolat investuojame į darbo sąlygų gerinimą, darbuotojų mokymus, vadovų lyderystės ugdymą, nes norime, kad darbuotojai augtų kartu su visu tinklu. „Lidl“ savo segmente visuomet išsiskyrė mokamų atlyginimų dydžiu, tad džiaugiamės, kad atlyginimai darbuotojams netrukus dar labiau išaugs“, – pranešime cituojamas „Lidl Lietuva“ direktorius Radostin Roussev-Peine.

REKLAMA

Nuo kovo 1 d. didės ir motyvacinis priedas, kurį gauna pardavėjai, parduotuvės vadovų asistentai ir pavaduotojai bei Kaune įsikūrusio logistikos centro darbuotojai. Šis motyvacinis priedas didėja nuo 52 iki 65 eurų. 

Bendrovė teigia darbuotojams taip pat siūlanti naudų paketą, vienas pagrindinių jo akcentų – papildomas privatus sveikatos draudimas. Juo visus darbuotojus „Lidl“ apdraudė nuo šių metų pradžios. Privataus sveikatos draudimo paslauga visiems kompanijos darbuotojams yra taikoma po bandomojo laikotarpio. Per pirmus devynis šių metų mėnesius „Lidl“ darbuotojai jau pasinaudojo 5300 paslaugų. 

Be papildomo sveikatos draudimo kaip ir kasmet, šį rudenį „Lidl“ kvietė darbuotojus bei jų mažamečius vaikus nemokamai skiepytis nuo gripo, darbuotojams taip pat suteikiamos galimybės sportuoti, pasirūpinama arbata ir vaisiais. Be to, ir šiemet tinklo parduotuvės nedirbs pirmąją šv. Kalėdų dieną bei sausio 1-ąją, o šventiniu laikotarpiu parduotuvių darbo laikas bus sutrumpintas. 

Vokietijos mažmeninės prekybos tinklo bendrovėje Lietuvoje dirba jau daugiau nei 2000 žmonių, prekybos tinklas sparčiai plečiasi ir kuria naujas darbo vietas. Šiuo metu įmonė ieško beveik 50 naujų darbuotojų Vilniuje. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų