Svarbi žinia žemdirbiams – naujos skolinimosi galimybės

Kredito unijų nariai, kurie skolinsis ilgesniam nei penkerių metų laikotarpiui, kaip paskolos garantą unijai galės įkeisti už pasiskolintas lėšas įsigytus kilnojamuosius daiktus. Tai aktualu žemdirbiams, norintiems iš kredito unijos pasiskolinti lėšų žemės ūkio technikai įsigyti.

Žemdirbystė (nuotr. 123rf.com)

Seimas antradienį priėmė tai numatančias Kredito unijų įstatymo pataisas. Kilnojamais daiktais bus galima garantuoti ne daugiau kaip 30 proc. pasiskolintos sumos ir ne ilgesniam kaip 7 metų laikotarpiui.

„Kredito unijų klientų nemažai yra ūkininkų, tai tos sąlygos reikia, kad būtų kuo paprastesnės imant kreditus ir teikiant užstatus, kad būtų galima užstatyti tą turtą, kurį ūkininkas turi, pavyzdžiui, žemės ūkio techniką“, – BNS sakė parlamentinio Kaimo reikalų komiteto pirmininkas „valstietis“ Andriejus Stančikas

Dabar iš kredito unijų skolinantis ilgesniam nei 5 metų laikotarpiui reikia bent vienos iš keturių paskolos grąžinimo garantuojančių priemonių: hipotekos, vertybinių popierių arba indėlio, esančio toje kredito unijoje, įkeitimo, valstybės įgaliotos institucijos garantijos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų