• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kazachstane – šimtus tūkstančių žmonių sujaudinusio teismo proceso pabaiga. Buvęs ekonomikos ministras Kuandykas Bišimbajevas pripažintas kaltu dėl savo 31 metų žmonos nužudymo.

Kazachstane – šimtus tūkstančių žmonių sujaudinusio teismo proceso pabaiga. Buvęs ekonomikos ministras Kuandykas Bišimbajevas pripažintas kaltu dėl savo 31 metų žmonos nužudymo.

REKLAMA

Daugiau apie tai – TV3 žiniose. 

Išsisukti įtakingam ir turtingam valdininkui nepavyko, nes jis pats filmavo, kaip žudo savo žmoną. 

Sugriebė žmoną už plaukų, pargriovė ant grindų, ėmė ją mušti ir spardyti kojomis. Ir to jam nepakako – pakėlęs auką dar smogė į veidą ir ėmė smaugti – toks vaizdas užfiksuotas stebėjimo kamerų.

Ir tai tebuvo buvusio Kazachstano ekonomikos ministro įvykdyto susidorojimo pradžia. Du mėnesius trukęs rezonansinis teismo procesas pasiekė finalą.

„Jei tikite aukštesne būtybe – Dievu – o aš tikiu, jis tikrina mus, norime to ar ne. Tą naktį, iš lapkričio 8-osios į 9-ąją, aš neišlaikiau to išbandymo“, – teigė buvęs Kazachstano ministras K. Bišimbajevas. 

REKLAMA
REKLAMA

Bišimbajevas postringauja apie išbandymą, tačiau tikrąjį išbandymą patyrė ne jis, o jo žmona, 31 m. Saltanat. Po to, kai Bišimbajevas ją žiauriai sumušė, nusivedė į VIP kambarį, atokiau nuo stebėjimo kamerų. O tada susidorojimą filmavo pats.

REKLAMA

Teismas proceso dalyviams parodė įrašus. Teismo salėje teisėja ir darbuotojai negalėjo nuslėpti savo emocijų, Saltanatos brolis nesulaikė ašarų matydamas, kaip miršta jo sesuo.

Paklaustas, kodėl filmavo, žudikas turejo atsakymą.

„Iš esmės ji privedė mane prie tokios blogos būklės. Norėjau ir jai atsakyti tuo pačiu. Pažeminti, nes ji mane pažemino“, – teisme gynėsi K. Bišimbajevas.

Tikino, kad nužudė „netyčia“

Saltanat mirties priežastis – kaukolės ir smegenų trauma. Teisme prokuroras rodo, kad įprastai mirtina būna jau 70 mililitrų tūrio hematoma galvoje. O mirusiosios sužalojimai buvo daug didesni. 

REKLAMA
REKLAMA

„Saltanatos hematoma buvo 230 mililitrų. Tiek kraujo spaudė Saltanatos smegenis“, – pasakojo valstybės prokurorė Aizhan Aimaganova. 

Bišimbajevas bandė teismą įtikinti, kad žmoną nužudė netyčia. Ir tikėjosi atsipirkti ne daugiau nei trimis metais kalėjimo. Bet teisingumas nugalėjo. 

„Dėl nusikaltimų visumos, sumuojant bausmes, skiriu Bishimbayevui 24 metų laisvės atėmimo bausmę“, – sakė teisėja Aizhan Kulbaeva. 

Į laisvę turtuolis turėtų išeiti tik sulaukęs 68 metų. Ši byla Kazachstanui ypač svarbi, nes kasmet nuo vyrų rankos ten žūsta apie 400 moterų, o smurtautojai lieka nenubausti. Ir tik vykstant šiai rezonansinei bylai senatas galiausiai priėmė smurto prieš moteris įstatymą. 

Daugiau apie tai sužinokite vaizdo įraše straipsnio pradžioje.

tv3.lt

Padla... P....y...ras...užmušt maža
Gydykis,kol dar gydo
Uzmuskit ji lygiai tai pat
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų