Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Tai parašyta kad buve darbuotojaiį
Tik rusai galėjo sugalvot
Tik rusai galėjo sugalvot
tokį posakį: muša, vadinasi myli.:)))
@Tik rusai galėjo sugalvot Ar kas nors bandet nagrinet rusu posakius? Gi visi turi tik viena potekste, sedet ant peciaus ir nieko neveikt:
- sutikai boba su tusciu kibiru - tusciai suvaiksciosi, reikalai nepasiseks (gulek ant peciau ir gerk alu).
- Siuksles negalima isnesti vakarejant ir nakti - nebus pinigu (tegul kad ir smirdes namuose, bet sedek namie ir gerk alu).
- gde rodilsia - tam i prigodilsia (ner ko stengtis, sedek kruvoj, nieko neveikt, tai toks tavo likimas).
@nu nu nu Melas ir iškraipymas, paremtas человеконенавистник idealogija. Kurioje nėra meilės nei žmogui, nei tautai. O yra dar kitas pasakymas, kurioje yra tiesa: Mk 12,31
31 Antrasis panašus į jį: ‘Mylėk savo artimą kaip save patį’. Nėra jokio kito įsakymo, didesnio už šiuodu”
Kun 19,18
18 Nekeršykite ir atleiskite savo artimui. Mylėkite savo artimą kaip patys save. Aš esu Viešpats. Mt 7,12
12 Tad visa, ko norite, kad jums darytų žmonės, ir jūs patys jiems darykite; nes tai Įstatymas ir Pranašai”
Yra sakančių, kad abortas žmogžudystė. Pasakysiu dar daugiau. Žmogžudystė yra ir prezervatyvai ir kt. kontraceptikai.
@Dėl abortų Taip kontraceptikų yra žmogžudystę, jei jie abortiviniai. O kas liečia dėl Dargių. Tai juose nėra jokios žmogžudystės. Nes svarbiau yra ne dargyje, o tame, kad lytinis aktas nebūtų tik vieną priemonė tenkinti savo galias aistras. Jūs mylekites, tik nesipyskite. O dar pasakysiu, kad žmogžudystę yra:
1 Jn 3,15
15 Kiekvienas, kas nekenčia savo brolio, yra žmogžudys, o jūs žinote, kad joks žmogžudys neturi amžinojo gyvenimo, jame pasiliekančio.
Mt 5,21-22
21 “Jūs girdėjote, kad protėviams buvo pasakyta: ‘Nežudyk’; o kas nužudo, turės atsakyti teisme.
22 O Aš jums sakau: kas be reikalo pyksta ant savo brolio, turės atsakyti teisme. Kas sako savo broliui: ‘Pusgalvi’, turės stoti prieš sinedrioną. O kas sako: ‘Beproti’, tas smerktinas į pragaro ugnį
Uzmuskit ji lygiai tai pat
Sadistas...
@Daiva Ar tikrai jis jau toks? O gal ir moteris kurios per savo kvailumą atėmė savo būsimam vaikui gyvybę per aborto pasidarys, būtų galima pasakyti tokiu pat žodžių, kaip jus gerbiamoji pasakete. Nes kuo skiriasi abortas kuris yra taip pat nužudymas žmogaus ir atimama gyvybę silpnam žmogui, kuris vaikas moters įsčiose nuo tos gyvybės žmogaus, kuriam buvo suteikta galimybė gimti ir savarankiškai kvėpuoti? Ar ne mes tik veidmainiskai elgiamės vertindami gyvybę jau gimusio žmogaus labiau, nei ta gyvybę kuri dar ateis į ši melo ir paleistuvystės pasaulį.
@.Bronius. prie ko čia abortai. Žmogus vieną žodį parašė, tu jam visą monologą ne į temą. nėr su kuo pašnekėt??
@alio Todėl, kad abortai yra taip pat žmogžudystę žmogaus, bet kažkodėl jūs laikotės žmogžudystę tik jau gimusio žmogaus. Ir reikalaujame to paties, užmušti, pakarti, ketvirčiuoti.
@.Bronius. o koks?
@.Bronius. Pas psichiatrą,nes jau problema nepagydoma,jaunystės trauma,o tamstai jau 60?! Bent vaistų išrašys...
@Marš Nepagydoma, jei žmogus viena žmogžudystę dengia sakydamas tai moters teisę į kūną, bet kai žmogžudystę yra atvira, kaip šiuo atveju, o ypač kai vaikas gimęs nužudomas. Tada jau blogai ir reikalaujame melagingi teisingumo. O kai vaikas nužudomas per abortą, kuri pasidarė moteris. Tai šitą laiko teisėta.
@.Bronius. Neteisk ir nebūsi teisiamas. Iki aborto svarstymo privestas žmogus - jau yra auka, atlikusi abortą - dviguba auka. Gal jau laikas pakeisti vartus ir dabar monologais apibliauti visus, kurie privedė ar sudarė aplinkybes moteriai "saugiai" jaustis priimamt tik tokį drastišką sprendimą. Zulinimas ne į konkrečią temą - tik meškos paslauga.
@Aukos kaltinimas Gerai sakai, neteisk ir nebūsi teisiamas. Kur likusi dalis kuri skelbia:
Mt 7,1-5
1 “Neteiskite, kad nebūtumėte teisiami.
2 Kokiu teismu teisiate, tokiu ir patys būsite teisiami, ir kokiu saiku seikite, tokiu ir jums bus atseikėta.
3 Kodėl matai krislą savo brolio akyje, o nepastebi rąsto savojoje?
4 Arba kaip gali sakyti broliui: ‘Leisk, išimsiu krislą iš tavo akies’, kai tavo akyje rąstas?!
5 Veidmainy, pirmiau išritink rąstą iš savo akies, o paskui pažiūrėsi, kaip išimti krislelį iš savo brolio akies”. Tad ir tai liečia ir jūs, nes pas jus taip pat yra nuteisimo komentaruose vien žodis sadistas yra jau žmogaus nuteisimas. O apie kitus žodžius kuriuos jūs naujate komentaruose, tai patyliu kurie yra nukreipti į žmones kurie netinkamai elgesį ar daro nusikalstamas veikas, kaip šiuo atveju.
@Aukos kaltinimas Aukos kaltinimas, kaip ir ne aukos kaltinimas, kaip šiuo atveju ir kitais atvejais yra pačio žmogaus įvardinimas, pvz kaip žmogžudys, recidyvistas, sadistas, debilas, fašistais ar kitais žodžiais kurie parodo patį žmogų, o ne jo poelgį. Pvz kaip nusikalstamą veiką, gyvybės atėmimas žmogui ir negimusiam vaikui, žmogus randasi paleistuvystės ar alkocholizme (bet ne vadinam žmogų alkoholikų). Dėl to mano komentaruose nėra žmogaus nuteisimo, o tik jo poelgio įvardinimas. Tad abortas kuri daro žmogus šiuo atveju moteris ji daro iš išdidumo, nes ji mano, kad ji turi teisę atimti gyvybę. Tad jei mano komentaruose matote vien nuyeisimus, tai ką kalbėti apie jūsų komentarus, kurie nukreipti į to vyro adresą kuris atėmė gyvybę.
@Aukos kaltinimas Tad ir jūs neteiskite žmogaus kuris atėmė kitam žmogui gyvenę, kaip šiuo atveju. Nes jūs nezinote priežasties dėl ko tai įvyko. Į priežastis kuri atvedė iki pasekmės, tai yra žmogžudystės užsimezgė daug seniau, nei jūs galite manyti. Ir kuriame pati taip vadinama auka turėjo savo mirtyje atsakomybe. Nes ji taip pat priėmė tam tikrus veiksmus savo gyvenime už kuriuos ji sumokėjo savo gyvybę. Tad neteiskite ir jūs to vyro, nes nežinote, apie jį taip pat nieko, kaip ir apie save. Nes jei žinotumėte, tai neteistumete ir nevadintumete tokius žmones sadistas.
koks mielas musulmons
Štai tokią Lietuvą ir mato visi keikeintieji Europą ir jos kultūrą (Euroviziją)
Dar daugiau prisivežkit musulmonų į Lietuvą ir moterys bijos į gatvę išeiti , o tiems verslininkams kirie vežasi iš gobšumo atsitiks jų žmonoms ar dukrom tas pats kaip dabar vyksta Malmės mieste Švedijoje kur policija be kariuomenės nevažiuoja į įvykį
O kiek Lietuvoje tokių oi oi
Padla... P....y...ras...užmušt maža
@Tikra O kaip tada pasielgti su tais, kurie abortuoja, tai yra nuzudo negimusius vaikus?
@.Bronius. Gydykis,kol dar gydo
@Tu Jei taip jau esate moterys prieš žmonių nužudymus ir tuom piktinates, kai svetimas žmogus atima kitam žmogui gyvybę. O kai tai daro taip pat mums svetimas žmogus ir tai yra moteris, kuri nužudo labiau beginkli žmogų, savo būsimą vaiką. Tai jau stojate į moters pusę, sakydami kad tai jau ji pati už tai atsakys ir ant jos nepuolate, net tada kai ji atsikratė savo negimusiu vaikų. Tad ar nevertėtų ir taip nesipyktinti ir tuo, kai tas vyras atima kitam žmogui kuris jau gimė ir gali pasipriešinti, nes jis atsakys už savo veiksmus ir be jūsų noro keršyti ir jį nužudyti bei pasitycioti.
@.Bronius. Tu aborto liekana. Nelabai suprantu, ir dar teisini tokį išgamą. Manau tau bus atlyginta su kaupu.
@Eik tu n As ne žmogų teisinių vadindamas ji kaip jūs, o teisinį žmogaus poelgį. O pats poelgis kuri padaro žmogus, tas poelgis nėra pats žmogus. Dėl to aš ir sakau, kad abortai yra didesnė atsakomybė žmogui ir bausmė, nei tas kuriame yra nužudomas jau gimęs žmogus. O tai yra, kad jei žmogus nužudo kitą žmogų, kuris dar negimė, nes randasi dar įsčiose, jis sau užtraukia didesni sąmokslo kardą ant kaklo, nes jis nužudo tikrai nekaltą žmogų, be nuodėmės. O tas kas nužudo kitą žmogų kuris jau gimė ir augo, bei galėjo atskirti kas yra gerai, o kas yra blogai, kitaip sakant pasirinkti daryti geri ar blogį. Tai jis mirė dėl savo nuodėmių, kuris jas padarė per savo gyvenimą. O taip tai mes tik matome pačią žmogžudystę, tai yra pasekmes, šiuo atveju tos moters ir pagal tai sprendžiama, kad nusikaltimą padaręs žmogus labai blogas, nes jis juk gyvybę atėmė. Bet kažkodėl tai naiviai nekreipiama dėmesio į atsiradimo priežastis. O jos yra pačioje moteryje. Nes mes net nežinome, kaip ji gyveno, kaip elgesį, ką darė savo gyvenime(ar ji patį ką nors nenužudė savo gyvenime ar panasiai). Bet mes kažkodėl, tai aukas laikome visados nekaltomis, juk jos nukentejo ir nesigilineme į tai kaip jos pačios elgesį, kaip buvo gyvos. Tad reikia mylėti nusidejeli, bet nekęsti nuodėmės. Tad abortas ir jo palaikymas sakant, kad tai moters teise yra nuodėmė.
@Tu Juk abortas yra toks pat smurtas prieš silpnuosius, kaip ir šiuo atveju. Bet juk mes prieš smurtą.
@.Bronius. ir kodel taves neabortavo...?
@jo Kad galėčiau gyventi.
@.Bronius. O kaip tada pasielgti su tais, kurie dročinas, tai yra nužudo negimusių vaikų užuomazgas?
@Kenkėjiškas teisuolis Spermoje nėra gyvybės užmezgimo pradžios, o tik chromosomų rinkinis, kuris be kiaušialąstės yra bevaisis. Tad masturbacija nėra žmogžudystę, o tik paleistuvystė su savo ranką, o ne su moterimi. Į kazkas tai daro ir su vyrais, kas taip pat yra paleistuvystė.
@.Bronius. Kai vyrams nebebus TIK paleistuvystė, tuomet ir moterims abortai atrodys NET.
@TIK Be vyrų, ne bus ir moterų.
REKLAMA
REKLAMA

Skaitomiausios naujienos
Į viršų