Žiauriai nužudytos šešiametės skriaudėjas šokiravo visuomenę

Praėjo lygiai aštuoni mėnesiai po to, kai praėjusių metų liepą buvo rastas žiauriai išniekintas šešiametės Aleshos MacPhail kūnas. Ilgą laiką jos nužudymu įtariamas paauglys neigė savo kaltę ir beveik jau buvo įtikinęs prisiekusiuosius savo nekaltumu, kol ketvirtadienio rytą rėžė šokiruojantį pareiškimą.

Teisme šešiolikmetis prisipažino, kad tai tikrai jis atėmė mažos mergaitės gyvybę pačiu žiauriausiu būdu. Mergaitė buvo sumušta, kelis kartus prievartauta ir, galiausiai, nužudyta.

Aleshos kūnas buvo rastas Isle of Bute saloje, šalia Škotijos po kelių valandų, kai buvo pastebėta, kad mažametė mergaitė dingo iš namų.

Įtariamasis vaikinas ilgai neigė savo kaltę. Pradžioje dėl jo amžiaus buvo draudžiama atskleisti vaikino tapatybę, tačiau teismas tokią taisyklę šioje byloje panaikino. Mergaitę nužudė paauglys Aaronas Campbellas.

Paauglys buvo pažįstamas su mažametės tėvu, galbūt tai pastūmėjo įsmukti jį į jau pažįstamo namo aplinką. Teigiama, kad jis iš tėvo pirkdavo jau paruoštas kanapes.

Aleshą iš lovos jis pažadino vidury nakties ir išsiviliojo į lauką. Netrukus ją sumušė ir nusitempė giliau į mišką. Ten mergaitė buvo prievartaujama ir dar žiauriau mušama.

Pomirtinė teismo ekspertizė patvirtino, kad ant mergaitės kūno rasta daugiau nei 117 skirtingų sužalojimų, o jos mirties priežastis dar labiau šokiruojanti. Mergaitė mirė nuo patirto stipraus spaudimo galvos ir kaklo srityje.

Alesha viešėjo su tėvu pas senelius vasaros atostogoms, kai buvo pagrobta. Pradžioje jaunuolis bandė kaltinti tėvo naują mylimąją, esą tai ji kalta, kad mergaitė dingo.

Mergaitė su tėvu ir jo nauja drauge išvyko trims savaitėms pas senelius, o nelaimė nutiko jau trečią atostogų dieną. Kad mergaitės nebėra savo kambaryje, namiškiai pastebėjo apie 6 ryto ir netrukus patys išskubėjo dairytis apylinkių. Netrukus jau viešai sklido pagalbos prašymas apie dingusią dukrą.

Tikroji mergaitės mama Georgina – vos 23-ejų metų. Moteris išgyveno šoko būseną, jai pašlijo sveikata.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų