Zelenskis tikisi atkurti paliaubas Rytų Ukrainoje

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis penktadienį pareiškė besitikintis, kad kitą savaitę bus atkurtos paliaubos jo šalies rytuose.

Paliaubos „iš pradžių buvo produktyvios, o tada, deja“, jos baigėsi, tačiau Kijevas tikisi jas atkurti po balandžio 19-ąją rengiamo Ukrainos, Rusijos, Prancūzijos ir Vokietijos lyderių patarėjų susitikimo, sakė V. Zelenskis.

Jis kalbėjo po susitikimo su Prancūzijos prezidentu Emmanueliu Macronu Paryžiuje, kur vaizdo ryšiu dalyvavo ir Vokietijos kanclerė Angela Merkel.

Ukrainos prezidentas ragina surengti susitikimą su A. Merkel, E. Macronu ir V. Putinu

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis penktadienį paragino surengti viršūnių susitikimą, kuriame dalyvautų jis, Rusijos lyderis Vladimiras Putinas, Prancūzijos vadovas Emmanuelis Macronas ir Vokietijos kanclerė Angela Merkel, siekiant sumažinti įtampą su Maskva.

„Noriu, kad susirinktume mes keturi [ir aptartume] saugumo situacijos Rytų Ukrainoje klausimą ir mūsų teritorijų deokupaciją“, – Ukrainos lyderis kalbėjo po susitikimo su E. Macronu Paryžiuje, A. Merkel prie derybų prisijungus vaizdo ryšiu.

Vokietijos, Prancūzijos ir Ukrainos lyderiai ragina Rusiją atitraukti karius nuo sienos

Prancūzijos, Vokietijos ir Ukrainos lyderiai penktadienį po derybų paragino Rusiją atitraukti savo pajėgas nuo savo sienos su Ukraina, regione augant įtampai.

Vokietijos kanclerė Angela Merkel, Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas ir Ukrainos vadovas Volodymyras Zelenskis „pasidalijo susirūpinimu dėl Rusijos kariuomenės telkimo pasienyje su Ukraina ir neteisėtai aneksuotame Kryme. Jie paragino sumažinti šių pajėgų skaičių, kad padėtis būtų deeskaluota“, sakoma Vokietijos lyderės atstovo spaudai pranešime.


Rašyti komentarą...
P
Petras
2021-04-17 14:36:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ukraina zviegia apie Rusijos okupacija, bet ima babkes uz Rusijos duju transportavima.
Lengva zviegti apie Rusija kai gauni kelis milijardus is Rusijos per metus
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų