Vyras gailisi susileidęs į save sėklos, kad „išgydytų“ savo nugarą

Buvo išleistas gana keistas medicininio atvejo tyrimas. Kaip rašoma „Irish Medical Journal“, vyras bandė išsigydyti nugaros skausmą susišvirkšdamas savo spermos. Nenuostabu, kad tai nesuveikė. Tačiau, kaip jūs jau galėjote atspėti, dėl to jam teko susidurti nemaloniomis sveikatos komplikacijomis. Vyrui pasisekė greitai pasveikti, bet prašome to nebandyti namuose.

Kenčiantis lėtinį apatinės nugaros dalies skausmą, 33 metų vyras nusprendė išsigydyti pats ir 18 mėnesių iš eilės leidosi spermą į savo dilbį, naudodamas injekcinę adatą.

Dėl šio „gydymosi būdo“ vyro ranka paraudonavo ir patino, ant jos atsirado gilus pūlinys, kuriame buvo spermos ir kitų nešvarumų. Kraujo tyrimas parodė, kad ši vieta buvo užkrėsta.

Gydytojai net nėra tikri, kaip jam kilo ši idėja. Jie ieškojo neaiškių interneto puslapių, kuriuose būtų paminėtas šis „gydymas“, tačiau nesėkmingai. Panašu, kad šis vyras tiesiog improvizavo ir nesirėmė jokia informacija.

Sukūrė „gydymą“ pats

„Ieškant daugiau prieštaringų mokslui interneto svetainių ir forumų nerasta jokių dokumentų apie spermos injekciją nugaros skausmo gydymui ar kitoms reikmėms“, – tyrime nurodė dr. L Dunne iš Adelaidės ir Mido ligoninės Dubline. „Jis sukūrė šį „gydymą“ nesiremdamas medicina“.

Šio vaikino laimei, jam buvo nedelsiant suteiktas intraveninis antimikrobinis gydymas ir jis buvo pakankamai greitai išleistas iš ligoninės. Jo nugaros skausmai net pagerėjo gulint ligoninėje (būkite tikri, tai neturėjo nieko bendro su spermos injekcijomis).

Kaip bebūtų keista, šis atvejo tyrimas iš tikrųjų tarnauja mokslo interesams, nes nėra jokių kitų dokumentų apie tai, kokį poveikį suleista sperma turi žmogaus organizmui.

„Nors yra pranešimų apie poodinės spermos injekcijų poveikį žiurkėms ir triušiams, tačiau dar nebuvo dokumentuotas sėklos suleidimas į žmogaus venas“, – sakė dr. L. Dunne.


Rašyti komentarą...
N
Na
2021-04-11 19:46:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kvailys. Dar tokiu avinų atsiranda?
Atsakyti
0

O
Onutė
2021-04-11 17:59:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas ją valgo ? Ar jums taip vaidenasi
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų