Visame pasaulyje išsijungė „Bloomberg“ terminalai

„Bloomberg“ terminalai šiandien išsijungė visame pasaulyje, praneša „Business Insider“. Dėl sistemos sutrikimų tūkstančiai prekeivių liko be informacinės duomenų bazės. Leidinys pažymi, kad šio sutrikimo priežastys kol kas neaiškios.

„Boomberg“ patvirtino informaciją apie kilusias problemas. Pasak „Business Insider“, daugelis klientų bando laikinai jungtis prie „Reuters“ terminalų.

Televizija „CNBCE“ praneša, kad sistemos sutrikimas buvo užfiksuotas apie 10 val. 20 min. Lietuvos laiku. „The Wall Street Journal“ informuoja, kad terminalo atjungimas jau sukėlė problemas sudarant sutartis. Britų banko „LNG Capital“ vyresnysis specialistas Louis Gargour leidiniui pranešė, kad tai šis sistemos sutrikimas yra „sistemiškai reikšmingas“ pasaulio verslui.

„Bloomberg“ terminalas – informacinės agentūros „Bloomberg“ finansinis produktas, kurį prenumeruoja daugiau nei 300 tūkst. žmonių. Prieiga prie sistemos kainuoja apie 2 tūkst. JAV dolerių per mėnesį. Prenumeratoriai turi prieigą prie operatyvių rinkos duomenų. Didžioji dalis stambių finansų bendrovių yra prisijungusios prie „Bloomberg“ terminalo. Analogiškas paslaugas teikia ir „Reuters“ agentūra, kurios terminalas vadinasi „Thomson Reuters Eikon“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų