Vestuvės baigėsi šiurpia dviejų vyrų mirtimi

Vestuvių šventę nutraukė siaubinga tragedija – neaiškiomis aplinkybėmis iš viešbučio Sankt Peterburge 6-ojo aukšto iškrito ir užsimušė du jos svečiai.

31-erių ir 32-jų vyrai buvo jaunųjų draugai, dalyvavo vestuvių šventėje „Azimut“ viešbutyje Sankt Peterburge. Pačiame šventės, kuriai buvo išnuomotas restoranas 6-ajame pastato aukšte, įkarštyje vyrai išėjo į terasą parūkyti. Tačiau tuomet įvyko kažkas, ką dar teks nustatyti teisėsaugininkams – dėl kažkokių priežasčių Andrejus ir Aleksejus iškrito pro turėklus, kartu su stikline pertvara.

Viena iš versijų teigia, kad pertvara buvo padaryta nekokybiškai, o varžtai vos laikė stiklą, į kurį atsirėmę nelaimėliai ir iškrito. Anot kitos versijos, jaunojo vaikystės draugas ir giminaitis „ėjo draugiškų imtynių“. Į girtus svečius niekas nekreipė dėmesio, todėl kokiomis aplinkybėmis jie iškrito pro turėklus kol kas lieka neaišku.

Atvykę medikai dar bandė gaivinti žuvusiuosius, tačiau rezultatų tai nedavė. Abu vyrai buvo vedę, turėjo vaikų. Vestuvių šventę teko nutraukti.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų