Rusijos parlamentaras Vladimiras Žirinovskis antradienį pareiškė, kad ir vėl Baltarusijos prezidentu perrinktas Aleksandras Lukašenka savo noru šio posto niekada nepaliks ir valdžioje bus tol, kol kas nors „jo neišspirs“, skelbia „RIA Novosti“.

„Manot, kad po penkerių metų, 2015 metais, jis pasitrauks? Ne. Jis nepasitrauks nei 2020, nei 2025 metais“, – sakė V. Žirinovskis, vadovaujantis Rusijos socialdemokratų partijai.

„Bolševikai savo noru niekada nesitraukia. Jie įsiveržė naktį brutalia jėga ir tik tamsoje vieną dieną kas nors A. Lukašenką išspirs lauk“, – sakė V. Žirinovskis, gerai žinomas dėl ekstravagantiško elgesio ir prieštaringai vertinamų pasisakymų.

A. Lukašenka „parodė savo demokratiją, išvaikydamas tūkstančius žmonių ir už grotų patupdydamas šimtus žmonių, tarp jų – Rusijos žurnalistus ir kitus užsieniečius“, sakė V. Žirinovskis.


Rašyti komentarą...
o
o
2010-12-21 15:17:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
koks jo reikalas,zirikas kalba ta ko pats niekada nepadarytu,geriau jau patyletu
Atsakyti
0

G
Grazu......
2010-12-21 20:56:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
JAV valdzios, zydu ir Zirinovskio mintys vienodos, kuris norejo isnuodyti nacionalistus "pabaltiecius".
Atsakyti
0

P
PP
2010-12-22 09:29:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Parinkti tokie Rusijos veikėjai,nuomonės ,kurie atitinka vakarų kapilalizmo dūdelei... Kažkodėl neakcentuojama P.Medvedevo pasakymas ,kad jie nesikiša į kaimyninės šalies vidaus reikalus,o su Baltarusija turi panašią kalbą ir palaiko ekonomiškai naudingus ryšius.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų