V. Putino namų paslaptys

Žmonai – vienuolynas, dukroms – gyvenimas su netikrais vardais, o pats Vladimiras Putinas – visada vienas, rašoma „L'Espresso“.

Jo sugrįžimas į valdžią pažymėtas permanentiniais protesto akcijų ir demagoginiais projektais su „didelio šuolio“ tikslu rusišku stiliumi. Be to, V. Putinas III ir toliau slepia savo asmeninį gyvenimą. V. Putino namų gyvenimas tapo valstybine paslaptimi. Pasak rusų žurnalistų, kur kas paprasčiausiai ir saugiau rašyti ne apie tai, o apie nacionalinio saugumo problemas.

Apie jo žmoną, 54 metų Liudmilą, ir dukras Mariją (27 metų) ir Jekateriną (25 metų) žinoma mažai arba išvis nieko. Pirmoji ledi iš visuomeninės scenos dingo prieš porą metų. Atsirado gandų, kad pagal carines tradicijas ją uždarė viename iš Pskovo vienuolynų. Ši hipotezė, nepaisant tabu, buvo interpretuojama satyrinėje teatro pjesėje „BerlusPutin“. Liudmila materializavosi kovo 4 dieną, kai atėjo į prezidento rinkimus kartu su V. Putinu. Kai kurie vėliau sarkastiškai komentavo nuotrauką, kurioje Vladimiras ir Liudmila spaudžia vienas kitam ranką: „Susitiksime po dar šešerių metų“. Tačiau buvusi „Aeroflot“ stiuardesė pasirodė ir inauguracijos ceremonijoje gegužės 7 dieną. „Jie kartu nebegyvena jau daug metų, tačiau V. Putinas tai slepia, nes bijo negatyvios žmonių reakcijos“, – aiškina buvęs Kremliau darbuotojas Stanislavas Belkovskis.

REKLAMA

V. Putinas ir L. Putina (nuotr. blogspot.com)V. Putinas ir L. Putina (nuotr. blogspot.com)

Dar labiau užslaptintas dviejų V. Putino dukrų gyvenimas. Jos turbūt gyvena savo gyvenimus su netikrais vardais: niekas nežino, kur jos gyvena, ką veikia, kaip atrodo. Apie V. Putinas dukras žinoma tik tiek, kad jos mokėsi specialioje vokiškoje mokykloje Sankt Peterburge, vėliau universitete, kur Marija mokėsi biologiją, o Jekaterina – Azijos istoriją ir kultūrą. Kai kurios žiniasklaidos priemonės rašė, kad vyresnioji dukra turi romantinius santykius su Pietų Korėjos diplomato sūnumi, o jaunesnioji – ištekėjo už aukšto rango olandų vadybininko, dirbančio „Gazpromui“. Šiuo atveju toks paslaptingumas yra skirtas užtikrinti normalų gyvenimą: V. Putinas visada norėjo, kad jo dukros galėtų ramiai gyventi.

Kai 2008 metais vienas iš bulvarinių laikraščių išdrįso paviešinti naujieną apie slaptas V. Putino ir jo žmonos skyrybas ir būsimą santuoką su gražuole gimnaste Alina Kabajeva, V. Putinas sausai paneigė šį pranešimą, o leidiniui buvo liepta šią temą uždaryti. Nuo tos akimirkos žiniasklaida iš viso stengiasi neliesti V. Putino asmeninio gyvenimo temos. Todėl naujieną apie tai, kad 2009 metais A. Kabajeva neva pagimdė V. Putino sūnų, pasirodė tik JAV žiniasklaidoje.


Rašyti komentarą...
J
Jankiu strategija
2012-06-18 16:56:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas noreta pasakyt? Tiesiog eilini karta formuojama nuomone, kad Putinas tipo "niekas" ir reikalinga revoliucija... Juk tik Rusija ar Kinija gali sumaisyti "pasaulio policininkei" igyvendint savo sionistiskus planus...
Atsakyti
0

J
Johnny
2012-06-18 15:36:44
Pranešti apie netinkamą komentarą
Čia kažkokie pamyščiojimai, o ne straipsnis. Ką norėta šiuo straipsniu pasakyti? Tai kas ir taip akivaizdu?
Atsakyti
0

l
laikas
2012-06-19 08:31:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
+1
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų