Trumpo vyriausiam sūnui patvirtinta Covid-19

JAV prezidento Donaldo Trumpo (Donaldo Trampo) vyriausiam sūnui Donaldui Trumpui jaunesniajam testu patvirtinta koronavirusinė infekcija COVID-19, todėl jis izoliavosi, nors jokių simptomų kol kas nepasireiškė, penktadienį pranešė jo atstovas.

„Dono testas savaitės pradžioje buvo teigiamas, gavęs šį rezultatą jis karantinuojasi savo namelyje“, – sakė atstovas.

„Kol kas jam nepasireiškė visiškai jokių simptomų; jis laikosi visų medikų rekomenduotų gairių dėl COVID-19“, – pridūrė atstovas, kalbėdamas apie 42 metų prezidento sūnų.

Anksčiau penktadienį Baltųjų rūmų patarėjas Andrew Giuliani (Endrius Džulianis), kuris yra prezidento asmeninio advokato Rudy Giuliani (Rudžio Džulianio) sūnus, taip pat pranešė, jog jam nustatyta koronaviruso infekcija.

D. Trumpo administracija buvo griežtai kritikuojama dėl savo atsako į COVID-19 pandemiją, o prezidentas ne kartą menkino viruso keliamą pavojų.

Jungtinėse Valstijose mirė jau daugiau kaip 254 tūkst. koronavirusu užsikrėtusių žmonių. Pastarojo meto sergamumo ir mirštamumo rodikliai kelia nerimą tarnyboms, rekomendavusioms artėjant Padėkos dienai, kai daugelis amerikiečių paprastai vyksta aplankyti savo šeimų, verčiau likti namuose.

Visgi penktadienį buvo naujų vilties teikiančių ženklų – JAV biotechnologijų milžinė „Pfizer“ ir jos partnerė Vokietijoje „BioNTech“ kreipėsi į JAV federalines tarnybas, kad jų sukurta vakcina būtų kiek įmanoma greičiau sertifikuota.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų