Trumpas ruošimąsi jo apkaltai pavadino „absoliučiai juokingu“

JAV prezidentas Donaldas Trumpas antradienį pavadino pasiruošimą jo apkaltos procesui JAV Kongrese „absoliučiai juokingu“ ir pareiškė, kad juo keliamas „milžiniškas pyktis“.

Prie Baltųjų rūmų lipdamas į prezidentinį sraigtasparnį „Marine One“ prieš kelionę į Teksasą D. Trumpas trečiadienį jam gresiančią apkaltą  Atstovų Rūmuose pavadino „didžiausios raganų medžioklės politikos istorijoje tęsiniu“.


Rašyti komentarą...
P
Pikasas
2021-01-12 22:49:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
RETRO Dabar vis prisimenamos tragiškos penkių asmenų žūtys. Svarbu ir dar kai kas. Vis dar ėjęs prezidento pareigas D.Trumpas aštrios pandemijos situacijoje savo tviterio žinutėmis (kurias skaito virš 80 mln skaitytojų) sukvietė į jo palaikymo mitingą. Šio metu daug kas nedėvėjo kaukių, nes iš viruso šaipėsi ir pats D.Trampas. 6-ių pėdų atstumo taip pat nebuvo laikomasi. DABAR Kiek mitingo dalyvių užsikrėtė virusu ir kiek jų dėl to mirs - dar neaišku. Sunku bus net suskaičiuoti, nes mitinguotojai nebus linkę nurodyti galimos užsikrėtimo vietos.Kas kita Kongreso, Senato nariai ir kiti Capitolijaus pastate buvę pareigūnai bei tarnautojai.Nustatyta, kad trys parlamentarai užsikrėtė virusu...Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų