To dar nematė: Meksikoje netikėtai iškrito 1,5 metro ledo

Tuo metu, kai Europa kenčia nuo rekordinių karščių, viename saulėtosios Meksikos mieste iškrito milžiniškas kiekis ledo ir suledėjusio sniego. Audros Gvadalacharoje metu ledas aklinai uždengė miestą, kai kuriose vietose suledėjusios masės aukštis siekė 1,5 metro.

Nuo gamtos stichijos mieste, turinčiame apie 1,5 mln. gyventojų, nukentėjo daugiau nei 200 namų ir 50 automobilių, skelbiama „El Informador“. Gelbėti miesto gyventojų buvo sutrauktos kariuomenės ir gelbėjimo tarnybų pajėgos.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. To dar nematė: Meksikoje netikėtai iškrito 1,5 metro ledo

Galingų audrų vasarą šiame mieste yra pasitaikę ir anksčiau, tačiau tokio masto gamtos stichijos dar nėra buvę. Gvadalacharoje iki sniego audros dar likus 24 valandomsbuvo 30 laipsnių Celsijaus temperatūra, rašoma „The Independent“.

Vietos regiono vadovas Enrique Alfaro Ramirezas tvirtina, kad tokia ekstremali oro kaita gali būti susijusi su klimato kaita. „Aš mačiau dalykus, kurių anksčiau nesu regėjęs: daugiau nei metro aukščio krušos kalną, ir dar mes klausiame, ar klimato kaita yra realus dalykas“, – rašė jis savo socialinio tinklo paskyroje.

Britų žiniasklaidoje skelbiama, kad informacijos apie galimas galingos krušos aukas ar sužeistuosius nėra.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų