„The Times“: 6 mėnesių Beckhamų dukra šiemet įtakingesnė už V. Putiną

Britų laikraštis „The Times“ paskelbė 100 žmonių sąrašą, kurie bus pastebimiausi ir įtakingiausi 2012 metais. Sąraše nebuvo Rusijos premjero Vladimiro Putino, bet į jį pateko 6 mėnesių Beckhamų dukra, praneša Lenta.ru.

Pirmąją vietą sąraše pelnė kino režisierius Danny Boyle'as, labiausiai išgarsėjęs savo filmais „Traukinių žymėjimas“ ir „Lūšnynų milijonierius“. Būtent Boyle'as šiais metais režisuos Londono Olimpinių žaidynių atidarymo ceremoniją. Į dešimtuką taip pat pateko Vokietijos kanclerė Angela Merkel, Kembridžo hercogienė, Timas Cookas, pakeitęs „Apple“ vadovo poste Steve'ą Jobsą, ir netgi rašytojas Charles'as Dickensas, kurio 200-metį šiemet šves Didžioji Britanija.

Politikams „The Times“ sąraše taip pat atstovauja Didžiosios Britanijos ministras pirmininkas Davidas Cameronas, JAV prezidentas Barackas Obama, Izraelio premjeras Benjaminas Netanyahu, Karalienė Elžbieta II, naujasis Šiaurės Korėjos lyderis Kim Jong Unas. Finansų ir verslo srityje buvo pažymėti Vokietijos Centrinio banko vadovas Jensas Weidmannas, Tarptautinio valiutos fondo vadovė Christine Lagarde, Ruperto Murdocho dukra Elizabeth.

Vienintelis į sąrašą patekęs rusas – blogeris disidentas Aleksejus Navalnas. Jis užėmė 98 vietą. „The Times“ pažymi, kad Navalnas – pats žymiausias Rusijos blogeris, kuris šiais metais „iš virtualaus pasaulio pereis į politinį kelią, kuris gali jį atvesti į prezidento postą“. Tiesa, leidinys pažymi, kad, sprendžiant iš precedentų, toks kelias gali jį atvesti ir į kalėjimą po abejotino teismo ar netgi iki mirties „neaiškiomis aplinkybėmis“. Pasak britų laikraščio, Navalnas suvaidino svarbų vaidmenį protestų po Dūmos rinkimų metu, todėl būtent jis gali tapti katalizatoriumi, galinčiu sustabdyti „pagrindinį Europos energijos resursų tiekėją nuo autoritarizmo“.

Sąrašo šimtojoje vietoje – 6 mėnesių Davido ir Victoria'os Beckhamų dukra, dėl kurios šiuo metu žymiausi Europos dizainerių namai kuria naujas vaikiškų rūbų kolekcijas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų