Teroras Glazgo centre: viešbutyje nužudyti trys žmonės, sužeistas policijos pareigūnas

Glazgo policija penktadienį pranešė, kad saugumo ir gelbėjimo tarnybos reaguoja į incidentą didžiausio Škotijos miesto centre ir paragino žmones vengti tos teritorijos. Išpuolio metu buvo sužeistas policijos pareigūnas, pranešama apie kitų žmonių sužalojimus.

Kaip praneša televizija „Sky News“, per numanomą išpuolį buvo subadyti keli žmonės.

Liudininkai praneša, kad matė krauju paplūdusius žmones bėgančius iš „Park Inn“ viešbučio, kur, kaip manoma, ir prasidėjo išpuolis, rašoma „Express“. Leidinys anksčiau skelbė, kad buvo nudurtas policijos pareigūnas, tačiau vėliau paaiškėjo, kad sužeistas policininkas atsidūrė ligoninėje.

BBC praneša apie tris išpuolio aukas. Skelbiama, kad įtariamąjį užpuoliką nušovė policijos pareigūnai specialios operacijos metu.

Incidento vietoje buvo suvažiavę keliolika policijos automobilių.

Glazgo policija nurodė, kad padėtis „šiuo metu yra suvaldyta ir visuomenei pavojaus nėra“.

Miesto taryba informaciniame pranešime apie eismo sąlygas nurodė, kad dėl „rimto policijos incidento“ keletas gatvių šiuo metu yra uždarytos.

2020-ieji be pasaulį jau sukrėtusios pandemijos gali atnešti ir biblinio masto tragediją – Rytų Afrikos, Artimųjų Rytų, Azijos ir net Rusijos pietiniuose regionuose pastebėti gigantiški spiečiai skėrių. Jie naikina pasėlius milžiniškose teritorijose – nuo Tanzanijos, Kenijos ir Somalio iki Pakistano, Indijos ir Kinijos.


Rašyti komentarą...
l
lota
2020-06-26 17:04:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kodėl nerašoma apie užpuoliką? Ai, tiesa " taikios " religijos atstovai juk neviešinami...Šlykštu kai per saujelę valdžioje sėdinčių idiotų kenčia nieko dėti žmonės....:(
Atsakyti
0

P
Petras
2020-06-26 17:28:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nuzudyti baltieji, o zudikas is BML.
JAV klupde policinkus, is nusikaltelio dare heroju.
Resultatas - ginkluotos bezdziones laksto gatvese
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų