Taksi vairuotojas kaukę atsisakiusį dėvėti vyrą Naujųjų naktį nuvežė į nuovadą

Kanadoje vienas taksi vairuotojas, kurio girtas keleivis Naujųjų naktį nesutiko dėtis kaukės automobilyje, nuvežė jį tiesiai į policijos nuovadą. Vyras buvo sulaikytas ir nubaustas 690 Kanados dolerių (apie 440 eurų) bauda.

Vairuotojas pagalbos telefonu su pareigūnais susisiekė kiek po 1 val. nakties ir pranešė, kad jo keleivis atsisako dėvėti kaukę, liečia jo veidą ir „agresyviai“ atsisako laikytis Covid-19 taisyklių. 

Taksi vairuotojas nuvažiavo į policijos nuovadą, kur jį jau pasitiko pareigūnai. Keleivis atsisakė išlipti iš automobilio ir buvo jėga iš jo ištemptas bei nuvestas į areštinę, rašoma „Power River Peak“ laikraštyje. 

Vyrui buvo paskirtos trys 230 Kanados dolerių siekiančios nuobaudos už kiekvieną atsisakymą dėvėti kaukę, agresyvų elgesį ir pareigūnų reikalavimo nevykdymą. 

Jam taip pat buvo skirta nuobauda už buvimą girtam viešoje, o areštinėje jis turėjo leisti laiką tol, kol išsiblaivys. 

Prekyba alkoholiu baruose, restoranuose ir kitose prekybos vietose  Naujųjų vakarą Britų Kolumbijoje buvo sustabdyta 20 val. Taip pat draudžiama būti namuose asmenims, kurie nėra ten gyvenantys šeimos ar socialinio burbulo nariai. Tiesa, barams ir restoranams yra leidžiama veikti, žmonės privalo dėvėti kaukes ne prie stalo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų