Susipažinkite: vyriausias pasaulyje žmogus

Jungtinėse Valstijose 116-ąjį gimtadienį atšventusi senolė pelnė ir vyriausio pasaulio žmogaus titulą. Į didelę šventę Niujorke susirinko dešimtys moters giminaičių. O šventę vainikavo ne tik didelis tortas jubiliatei, bet ir linkėjimų gausa.

Senolės šventę papuošė milžiniški balionai ir didelis tortas su mėgstamiausių Siuzi dalykų imitacijomis – suknele, kumpiu ir vištos kulšelėmis. Ponia Siuzi labai sunkiai šneka ir beveik negirdi, o prieš penkiolika metų ji prarado regą. Tačiau meilės jai tikrai netrūksta.

Ponia Siuzi gimė 1899-aisiais. Jos seneliai buvo vergai, o tėvai ūkininkai. Pati Siuzi visą gyvenimą buvo namų šeimininkė, prižiūrėjo vaikus. Tiesa, savų neturėjo. Vis dėlto Siuzi šeimyna didelė – ji turi daugiau nei šimtą dukterėčių ir sūnėnų. Kai kuriems Siuzi padėjo baigti mokslus.

Pasaulio Guinesso rekordų knygos atstovai sako, kad Siuzi – trečioji amerikietė, pelniusi vyriausio pasaulio žmogaus titulą. O jos giminaičiai sako, kad moters ilgaamžiškumo paslaptis – jokio alkoholio ir rūkalų.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų