Stulbinantys padariniai: žemėlapis parodo pavojingiausių taikinių sąrašą Europoje

Yra sakoma, kad „karas tolygu pragarui“. Ypač siaubingi padariniai gresia, jei susirėmimų metu yra panaudojamas branduolinis ginklas, ir šie interaktyvūs žemėlapiai tai tik patvirtina.

26

Su istoriko Alexo Wellersteino pagalba Gyvenimo ateities institutas (FLI) sukūrė tris žemėlapius, kurie iliustruoja katastrofiškas atominių bombų sprogdinimų pasekmes. Interaktyvūs įrankiai jums patiems leis valdyti situaciją ir išbandyti įvairius kintamuosius - juos galite išbandyti spustelėję šią nuorodą.

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Nicoje per teroro ataką sunkvežimis mirtinai sutraiškė bent 80 žmonių

Šie duomenys buvo gauti iš Nacionalinio saugumo archyvo, kuris neseniai paviešino JAV branduolinių taikinių sąrašą iš 1956 metų. Iš viso jį sudaro 1100 vietų Europoje ir Azijoje.

Kaip FLI pranešė savo internetinėje svetainėje: „Nors šių dienų branduolinių taikinių sąrašas yra įslaptintas, greičiausiai jis skiriasi nedaug. Jungtinės Valstijos vis dar turi apie 1900 branduolinių raketų ir bombonešių, pasirengusių smogti bet kuriuo metu“.

Žemėlapiai pat parodo, kaip skirtingos oro sąlygos daro įtaką sprogimo sukeltos radiacijos sklidimui įvairiomis kryptimis.


Rašyti komentarą...
K
Kai bus pasaulio pabaiga
2016-08-24 00:45:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tai nusines visus su zemelapiu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų