Jos įpareigotos viešumoje visada atrodyti nepriekaištingai, nors iš tiesų yra tokios pat kaip kiekviena iš mūsų – kartais joms irgi būna liūdna, kartais nesinori niekur eiti, kartais jos tiesiog tingi. „Londono Žinios“ išrinko dešimt stilingiausių pasaulio princesių ir karalienių, kurios spindi tikra karališka elegancija ir verčia aikčioti iš susižavėjimo, kad ir kuriame pasaulio kampelyje bepasirodytų.

1. Jordanijos karalienė Rania garsėja nepriekaištingu stiliumi ir elegancija. Keturių vaikų mama atiduoda duoklę moteriškumui, ją dažnai pastebėsite vilkinčią siaurute suknele arba pieštuko formos sijonu. Tačiau lygiai taip pat pribloškiančiai ji atrodo per įvairius labdaros renginius, segėdama pūstą sijoną ar vilkėdama karališką suknią.

2. Ispanijos princesė Letizia dievinama ne tik dėl natūralaus grožio, bet ir dėl puikaus skonio, gebėjimo itin taikliai pasirinkti drabužius. Buvusi žurnalistė mėgsta elegantiškus neutralių atspalvių drabužius. Ji nevengia aukštakulnių. Princesė – ištikima ispaniškos mados gerbėja. Kalbama, kad ji nevengia dėvėti ir ne pačių brangiausių kompanijų, tokių kaip „Mango“ ir „Zara“, drabužius.

REKLAMA

3. Švedijos princesė Madeleine – tikras moteriškumo įsikūnijimas. Jaunesnioji kronprincesės Viktorijos sesutė dievina baltą spalvą, dailius aksesuarus ir mados namų „Hermes Birkin“ arba „Chanel“ drabužius. O per savo sesers vestuvių iškilmes ji visus svečius pribloškė akinamai žydra ištaiginga suknele.

4. Tailando princesė Sirivanavari Nariratana studijavo madą ir tekstilę, be to, 2007 m. sukūrė savo kolekciją. Joje – stilingai modernizuoti tradiciniai tajų kostiumai. Princesė – dažna mados savaičių viešnia, ypač per Jean Paul Gaultier ar mados namų „Chanel“ kolekcijų pristatymus.

5. Danijos kronprincesė Mary – klasikinio stiliaus gerbėja. Neutralių spalvų suknelės dieną ir įspūdingi sijonai vakare – jos arkliukas. Princesės drabužinėje daugiausia mados namų „Dolce & Gabanna“, „Louis Vuitton“, „Prada“ bei dizainerio Žano Polio Gotjė kurtų drabužių.

6. Švedijos sosto paveldėtoja princesė Victoria mėgsta pasipuikuoti dizainerių Elie Saab, Matthew Williamson, „Escada“ kūriniais. Tačiau ši gražuolė taip pat mielai atiduoda duoklę ir Švedijos drabužių gamintojai „H&M“.

7. Ketvirtoji Monako kunigaikštystės sosto paveldėtojų eilėje princesė Charlotte Casiraghi 2006 m. žurnalo „Vanity Fair“ buvo išrinkta viena stilingiausių pasaulio garsenybių. Legendinės aktorės Grace Kelly anūkė yra gera britų dizainerės Stellos McCartney bičiulė ir dievina madų šou.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų