Šri Lankos policija suėmė, bet paskui paleido tragediją sukėlusį teroristą

Šri Lankos policija anksčiau buvo suėmusi vieną iš būsimų virtinės sprogdinimų šioje šalyje vykdytojų, bet vėliau ji paleido, remdamasi šalies vyriausybės informacija pranešė JAV naujienų televizija CNN.

Mirtininkas Ilhamas Ahmedas Ibrahimas „buvo anksčiau į laisvę paleistas teroristas, (vėliau) susisprogdinęs viešbutyje „Cinnamon Grand“, – pareiškė vienas valdžios atstovas.

CNN žiniomis, I. A. Ibrahimas ir jo brolis Imsathas Ahmedas Ibrahimas, taip pat įvykdęs mirtininko sprogdintojo ataką, yra Šri Lankos vieno turtingiausių prieskonių prekyba užsiimančio verslininko Mohamedo Yusufo Ibrahimo sūnūs.

Policija anksčiau patvirtino CNN, kad M. Y. Ibrahimas buvo sulaikytas. Jis įtariamas raginęs savo sūnus įvykdyti išpuolių ir padėjęs tai padaryti.

Be to, buvo areštuoti visi verslininko šeimos nariai, kurie, policijos duomenimis, gyvena Šri Lankoje.

Sekmadienį Šri Lanką nusiaubė virtinė sprogdinimų, pareikalavusių 359 žmonių gyvybių. Teroristų taikiniais tapo prabangūs viešbučiai šalies sostinėje Kolombe ir jo apylinkėse, taip pat Kolombe, Negombo ir Batikaloa miestuose esančios trys bažnyčios.

Šrilankiečių policija suėmė 60 įtariamųjų. CNN duomenimis, atakas įvykdė devyni mirtininkai sprogdintojai – „Šri Lankos pilietybę turėję finansiškai nepriklausomi, gerai išsilavinę viduriniosios klasės atstovai“.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų