Sočyje prasidėjo prezidento Putino ir Izraelio premjero susitikimas

Rusijos pietiniame Sočio mieste trečiadienį prasidėjo Kremliaus lyderio Vladimiro Putino ir Izraelio premjero Benjamino Netanyahu (Benjamino Netanjahaus) susitikimas.

Derybose, kurios vyksta V.Putino rezidencijoje Bočarov Ručej, taip pat dalyvauja Rusijos diplomatijos vadovas Sergejus Lavrovas, prezidento padėjėjas Jurijus Ušakovas bei vicepremjeras Arkadijus Dvorkovičius.

Izraelio ministrą pirmininką į Rusiją atlydėjo žvalgybos agentūros „Mossad“ vadovas Yossi Cohenas (Josis Koenas) ir Izraelio nacionalinio saugumo tarybos vadovas Meiras Ben-Shabbatas (Meiras Ben Šabatas).

Manoma, kad per šias derybas V.Putinas ir B.Netanyahu aptars situaciją Artimuosiuose Rytuose, įskaitant konfliktą Sirijoje, bei dvišalius santykius. „Planuojamas apsikeitimas nuomonėmis klausimais dėl dvišalių santykių plėtojimo ir situacijos Artimuosiuose Rytuose, pirmiausia – Sirijos problemos, kovos su tarptautiniu terorizmu ir Palestinos bei Izraelio (santykių) sureguliavimo bei kitomis regiono ir pasaulio darbotvarkės temomis“, – susitikimo išvakarėse pranešė Kremlius.

REKLAMA

Izraelio delegacija planuoja aptarti Irano karinės misijos Sirijoje klausimą.

„Drauge su „Mossad“ ir Nacionalinio saugumo tarybos vadovais išvykstu į susitikimą su Rusijos prezidentu Vladimiru Putinu. Aptarsiu su juo Irano bandymus sparčiu tempu sukurti savo karinę misiją Sirijoje“, – naktį iš antradienio į trečiadienį savo paskyroje socialiniame tinkle „Facebook“ parašė Izraelio premjeras.

„Žinoma, tai yra Irano agresijos įrodymas; ji nesumažėjo po branduolinio susitarimo, ir tai yra ne tik Izraelio, bet ir visų Artimųjų Rytų ir viso pasaulio šalių problema“, – pridūrė B.Netanyahu.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų