Šiurpus išpuolis Teksase: nudurta ir 13 metų mergaitė

Teksaso valstijoje peiliu ginkluotas jaunas vyras penktadienį ryte mirtinai subadė tris žmones, įskaitant 13 metų mergaitę ir dar vieną sužalojo.

Tada užpuolikas automobiliu spruko nuo policijos pareigūnų, kol galiausiai buvo sulaikytas.

Teksaso visuomenės saugumo departamento seržantas Brajanas Vaško pranešė, jog penktadienį 4 val. 30 min. vietos (12 val. 30 val. Lietuvos) laiku apie 3 tūkst. gyventojų turinčio San Sabos miestelio, esančio 160 kilometrų į šiaurės vakarus nuo Ostino, šerifo pavaduotojai priėmė vienos 18-metės pranešimą telefonu, kad ji ir dar trys žmonės buvo užpulti.

Į įvykio vietą atvykę pareigūnai rado 62 metų vyrą, 44 ​​metų moterį ir 13 metų mergaitę jau negyvus, pranešė seržantas. Pareigūnas nenurodė žuvusiųjų ar 22 metų įtariamojo pavardžių. 

B. Washko taip pat pažymėjo, kad kol kas nėra žinomas nusikaltimo motyvas ir incidente dalyvavusių asmenų tarpusavio ryšiai. 

Nusikaltimą tiria Teksaso reindžeriai.

Nužudyta mergaitė buvo vietos mokyklos septintokė. Mokyklos specialistai pasirūpino psichologine pagalba sukrėstiems mokiniams, pranešė San Sabos nepriklausomo mokyklų rajono vyresnysis inspektorius Veinas Kelis.

W. Kelly pavadino išpuolį „buitine situacija“, tačiau teigė negalįs pateikti smulkesnės informacijos. Jis taip pat atsisakė paskelbti žuvusios mokinės pavardę.

Pasak W. Kelly, iš karto po išpuolio nusikaltėlis spruko automobiliu, kuris priklausė vienai iš aukų. Pareigūnas sakė, kad policija persekiojo nusikaltėlį 32 kilometrus iki Goldtveito miestelio, kur bėglys atsitrenkė į vyresnio amžiaus žmonių centro sieną ir buvo sulaikytas. Per šį incidentą niekas, įskaitant įtariamąjį, nebuvo sužeistas.

Milso apygardos kalėjimo pareigūnė Diza Parsel pranešė, jog asmuo, vardu Entonis Veinas Pirsas, penktadienį buvo atgabentas į minėtą kalėjimą.

Pasak pareigūnės, 22 metų vyras kaltinamas valstybės tarnautojo užpuolimu sunkinančiomis aplinkybėmis bei mėginimu išvengti arešto, o daugiau kaltinimų gali būti pareikšta vėliau.

B. Washko negalėjo iškart patvirtinti, ar A. W. Pierce'as yra įtariamas žuvusiųjų užpuolimu.

Išgyvenusi mergina paguldyta į ligoninę kritinės būklės, pranešė B. Washko.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų