Šiaurės Airijos policija ieško per klaidą iš Magaberio kalėjimo išleisto lietuvio, kurį norima apklausti dėl šeštadienio vakarą Kilkelo miestelyje kilusio konflikto, per kurį buvo mirtinai sužeistas ukrainietis, informuoja „UTV News“.

27 metų Deividas Paliutis praėjusių metų spalį per klaidą buvo paleistas iš kalėjimo, nes Kalėjimų tarnyba gavo pranešimą, jog lietuviui kaltinimai panaikinti. Tačiau pareigūnai neatkreipė dėmesio, kad jam pateikti kaltinimai dėl kitų sunkių seksualinių nusikaltimų, neteisėto laisvės suvaržymo ir vagystės.

Incidentas, per kurį 29 metų Dmitrijui Grytsunovui buvo šauta į krūtinę, įvyko balandžio 23 d. Vyras vėliau mirė ligoninėje. Policijos duomenimis, konfliktas kilo, kai apie 21 val. grupė vyrų užpuolė vieną namą. Vėliau konfliktas persikėlė į šalia esantį parką, po 22 val. buvo iššauti du šūviai.

Policija ieško D. Paliučio ir maždaug dvidešimties metų Ernesto Rudeckio. Dar vienas vyras dėl šio įvykio buvo suimtas antradienio vakarą, o 32 metų moteris yra sulaikyta ir apklausiama. Trys vyrai, apklausti dėl šio incidento, buvo paleisti už užstatą, o viena moteris paleista be jokių sąlygų.


Rašyti komentarą...
x
xxxx
2011-04-28 13:23:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
pavadinime sakoma pabegusio,o veliau rasoma per klaida isleisto.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų