Šeimos tragedija: dėl noro pamokyti vyrą į žvėrių nasrus pateko dvi moterys

Vienai šeimai tragiškai baigėsi pasivažinėjimas Pekino safario parke. Pamokyti prie vairo sėdintį vyrą sumaniusi moteris išlipo iš automobilio tigrų aptvare, o tigrai tuo ir pasinaudojo.

Dalį kraupaus incidento pavyko užfiksuoti Pekino laukinio gyvenimo parko saugumo kameroms. Su vyru susiginčijusi moteris išlipo iš keleivio pusės ir ėjo barti vyro. Čia ją ir čiupo tigras. Vyras dar dvejojo, ką daryti, bet šoko gelbėti moters. O netrukus į pagalbą atskubėjo ir vyresnė moteris, kaip teigiama – užpultosios motina. Matyti, ir kaip iš kairės į pagalbą atvažiavo parko darbuotojai.  

Skelbiama, kad pirmoji užpulta moteris dabar gydosi sunkius sužeidimus, o štai vyresnioji moteris buvo mirtinai užtampyta kito tigro.  

Jei jums atrodo keista, kaip safario parke prie žmonių galėjo priartėti tigrai, paaiškinimas yra paprastas. Štai matote vieno šio laukinės gyvūnijos parko lankytojo filmuotą vaizdo medžiagą. Dideli gyvūnų voljerai čia pravažiuojami. Taigi gyvūnus galima stebėti iš ypač arti. Panašu, kad tam galima rinktis ir vietinį saugų metalo tvora apjuostą transportą, arba važiuoti savo automobiliais. Žinoma, tuomet elgtis reikia atsakingai, ir jau tikrai su trenksmais nelipti iš automobilio, kad pabartum vyrą.


Rašyti komentarą...
B
Balrogas
2016-07-26 11:13:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Glušą net bažnyčioj muša, o jau tigrų narve tuo labiau. Jeigu bobšės - debilės, tai nekalti nei tigrai, nei prižiūrėtojai.
Atsakyti
0

S
Simona
2016-07-26 21:07:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na rimtai,bobos protas,lipti liutu teritorijoje....Kaip pro juos vaziuoji,net lango negalima prasidaryti,o cia protinguole dar ir islipo....
Atsakyti
0

v
vitkaz
2016-07-26 21:07:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
vienu suviu du zuikei:D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų