Šeimos konfliktas Rusijoje ant kojų sukėlė visas tarnybas Skelbia apie žuvusį pareigūną

Rusiją vakar sukrėtė viename Kazanės daugiaaukštyje vykusi drama, kurios metu žuvo vienas pareigūnas ir siautėjusio šaulio porininkas. Pats šaulys, 34-erių Aleksandras Petrovas pasidavė policijai, nors prieš tai spėjo sužeisti kaimyną, vieną policijos pareigūną ir nušauti atvykusį „Rosgvardija“ spec. padalinio karį, skelbiama „Newsru“.

14

Teigiama, kad agresyviu elgesiu garsėjęs vyras atvyko aiškintis pas savo žmoną po 10 parų praleistų areštinėje, kur atsidūrė jai pasiskundus pareigūnams. Atsėdėjęs savo bausmę jis nuvyko namo ir pamatė, kad žmona su vaikais išvyko pas savo brolį.

Vietos žiniasklaidos duomenimis, vyras apie 20 val. vietos laiku atvyko pas savo buvusią žmoną, tačiau ji atsisakė jį įleisti į butą. Pasiėmęs ginklą jis suvarpė duris, šovė į atvykusį iškviestą vietos inspektorių ir sužeidė jam koją. Tik tuomet buvo iškviestas pastiprinimas, tačiau atvykę „Rosgvardija“ kariai sulaukė šūvių krušos, o vienas jų buvo sunkiai sužeistas į kaklą ir netrukus mirė.

(14 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ginkluota drama Rusijoje: buitinis konfliktas baigėsi policijos spec. operacija ir pareigūno žūtimi

Anksčiau buvo pasirodę pranešimų, kad šaulys nusišovė, o suimtas kartu su juo buvęs asmuo, tačiau vėliau ši informacija buvo paneigta.

Pirminės informacijos duomenimis, incidento priežastis – buitinis konfliktas. „1981 metais gimęs įtariamasis konfliktavo su žmona, po kurios pareiškimo buvo 10 parų areštuotas dėl chuliganizmo. Atbuvęs bausmę, vyras pasiėmė ginklą ir atvažiavo pas žmonos brolį, pas kurį ji slapstėsi, baimindamasi dėl savo gyvybės“, – teigiama vietos VRM pranešime.

Kol kas nėra aiškus nušautojo vyro, kuris įvardijamas kaip A. Petrovo porininkas, vaidmuo šioje istorijoje. Apie jį skelbiama tik tiek, kad susišaudymo metu jis buvo nušautas policijos.

Žuvęs „Rosgvardijos“ karys buvo vedęs, turėjo tris vaikus.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų