JAV Atstovų rūmų aukšto rango respublikonų narys Steve'as Scalise'as (Stivas Skalisas) ir dar keli žmonės buvo pašauti per beisbolo treniruotę Aleksandrijoje, Virdžinijos valstijoje, ruošiantis kasmetinėms įstatymų leidėjų varžyboms, ketvirtadienį pranešė vienas jo kolegų.

 

Pasak respublikono Mo Brookso (Mo Brukso), S.Scalise'ui kulka pataikė į klubą, per incidentą taip pat buvo sužeisti mažiausiai du teisėsaugos pareigūnai ir dar vienas Kongreso darbuotojas.

S.Scalise'as, kuris yra Respublikonų partijos tvarkdarys Atstovų rūmuose, „negalėjo paeiti. Jis bandė šliaužti iš vidinėje aikštelės dalyje esančios antrosios bazės į išorinę aikštelę, norėdamas pasprukti nuo šaulio, kol šis šaudė“, – sakė M.Brooksas.

Prezidentas Donaldas Trumpas (Donaldas Trampas) po šio išpuolio prieš Kongreso narį pareiškė esąs nuliūdintas.

„Mus labai nuliūdino ši tragedija“, – sakoma D.Trumpo pareiškime, kuriame dar pridurta, kad jis atidžiai stebi įvykius visai netoli JAV sostinės esančioje Aleksandrijoje, kur policija po šaudymo sulaikė tą šaulį.

„Mintimis ir maldomis esame kartu su Kongreso nariais, jo personalu, Kapitolio policininkais, kurie pirmieji reagavo į šaudymą, bei visiems nukentėjusiems“, – pažymima pareiškime.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų