S. Berlusconiui siūloma skirti penkerių metų laisvės atėmimo bausmę

Milano prokuratūra reikalauja buvusiam Italijos premjerui Silvio Berlusconiui penkerių metų kalėjimo už kyšio davimą britų advokatui Davidui Millsui.

Tokį reikalavimą prokuratūra iškėlė trečiadienį per teismo posėdį byloje, kurioje 75 metų politikas kaltinamas teisininko papirkimu mainais į melagingus parodymus viename iš ankstesnių S. Berlusconio teismų.

Pasak prokuratūros atstovų, „nėra jokių abejonių dėl S. Berlusconio kaltės, kuri buvo įrodyta proceso metu“. Gynybos atsakymo laukiama trečiadienį antroje dienos pusėje. Galimas daiktas, kad teisme pasirodys ir pats ekspremjeras. Jis teigia nepažinojęs D. Millso. Tas savo ruožtu anksčiau Italijos teisingumo jau buvo pripažintas kaltu dėl 600 tūkstančių dolerių kyšio gavimo 2000 metais ir nuteistas ketverius su puse metų kalėti. Bet vėliau Apeliacinis teismas šį nuosprendį panaikino.

Prieš S. Berlusconį dabar vyksta trys procesai. Be „D. Millso bylos“, Milano teismas nagrinėja kaltinimus dėl politikui priklausančios kompanijos „Mediaset“ sukčiavimo. S. Berlusconis taip pat kaltinamas naudojęsis nepilnamečių prostitučių paslaugomis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų