Rusijos opozicijos lyderis išleistas iš areštinės po 25 parų

Rusijos opozicijos lyderis Aleksejus Navalnas penktadienį išėjo į laisvę, atlikęs 25 parų arešto bausmę, skirtą jam už mitingo organizavimo tvarkos pažeidimą, pranešė jo atstovė spaudai.

„Šiandien 9 val. Aleksejus Navalnas iš specialiojo sulaikymo centro buvo pristatytas į Maskvos centrinio rajono policijos skyrių, ir dabar jie jį paleido“, – parašė Kira Jarmyš socialiniame tinkle „Twitter“.

41 metų teisininkui buvo skirta 25 parų arešto bausmė už protesto prieš prezidentą Vladimirą Putiną ir korumpuotus valdžios pareigūnus organizavimą visoje šalyje. Iš viso per mitingus buvo sulaikyta 1,7 tūkst. protestuotojų.

Prie sulaikymo centro penktadienį išeinančio A.Navalno laukė maždaug 50 žurnalistų ir jo šalininkų minia bei keturi Kremlių palaikančių grupių atstovai.

Į laisvę išėjęs A.Navalnas nuvyko į jo įsteigtą Kovos prieš korupciją fondą, kur opozicijos lyderį pasitiko besišypsantys jo rėmėjai, rodo tviteryje paskelbtos nuotraukos.

A.Navalnas ketina dalyvauti 2018 metų prezidento rinkimuose ir kelia tikslą susidoroti su įsišaknijusia korupcija valdžioje. Kremliaus kritikas aktyviai keliauja po Rusiją, atidaro rinkimų kampanijos biurus ir siekia surinkti 300 tūkst. parašų, kurių reikia, kad būtų užregistruotas kandidatu, nors labai abejojama, kad jam bus leista dalyvauti rinkimuose.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų