Rusijos kasdienybė: medikams teko šūviais raminti muštis puolusius pacientės artimuosius Pagalbą suteikusiam gydytojui – sulaužyta nosis

Omsko tyrėjai tikrina šaudymo iš trauminio ginklo ir konflikto tarp greitosios pagalbos brigados su pacientės artimuoju aplinkybes. Šūvius paleido „greitosios“ vairuotojas, bandęs sutramdyti agresyvų prastai pasijutusios pacientės sūnų.

Konflikto metu jis pataikė į trečiąjį asmenį, pažymima Rusijos tyrimų komiteto tarnybos pranešime spaudai, rašoma „Newsru“.

Anot tyrėjų, lapkričio 19-osios vakarą greitosios pagalbos brigada gavo iškvietimą į vieną iš Omsko miesto gatvių. Medikai suteikė pirmąją pagalbą moteriai, kuri vairuodama pasijuto blogai.

Greitosios medicinos pagalbos atstovai nusprendė nukentėjusiąją guldyti į ligoninę. Tačiau netoliese buvęs jos 20-metis sūnus „pradėjo konfliktuoti su gydytoju ir smogė jam į veidą“. 59-ių gydytoju buvo diagnozuotas nosies lūžis.

„Greitosios“ vairuotojas, užstodamas nuo tolimesnio susidorojimo gydytoją ir gindamas pats save, „atliko tris šūvius iš trauminio pistoleto „Groza-21“. Vyras, kaip praneša vietos policija, taikėsi į pacientės sūnų, tačiau sužeidė į koją jo draugą. Pareigūnų teigimu, šis taip pat „dalyvavo ginče“, abu agresyviai nusiteikę vyrai buvo girti.

Apie dešimtą valandą vakaro į įvykio vietą, gavus pavojaus signalą, atvyko Rusijos gvardijos pareigūnai, kurie ir sulaikė abu įtariamuosius. Pasirodo, kad abu jie anksčiau buvo ne sykį teisti.

Policija nustatė, kad ligoninės greitosios pagalbos vairuotojas turėjo leidimą ginklui savigynai. Medicinos įstaigos darbuotojams buvo nustatyti daugybiniai sužeidimai, įskaitant galvos ir veido sritį, teigiama pranešime.

Pastaruoju metu Rusijoje medikų darbas sulaukia daug žiniasklaidos dėmesio po to, kai buvo nušviesti rezonansiniai atvejai. Vieną sykį penki girti vyrai išsikvietė „greitąją“, tikėdamiesi išprievartauti atvykusią medikę.  Nukenčia ne tik greitųjų medikai, tačiau ir ligoninių personalas. Praėjusiais metais skandalas kilo, kuomet vietiniai banditai darbo vietoje sumušė ligoninės chirurgą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų