Rusijoje paauglys subadė mokytoją bei moksleivius ir padegė klasę

Vietos žiniasklaidos žiniomis, pirmojoje Sterlitamako (Baškirijos respublika) užsidegė klasė. Liudininkų teigimu, to priežastimi tapo vieno paauglio išpuolis. Peiliu ginkluotas jaunuolis įbėgo į klasę ir puolė ten buvusius mokinius bei mokytoją.

Pirminiais ir nepatikrintais duomenimis, pedagogė patyrė sunkių sužalojimų, o vienai mergaitei teko šokto pro langą, dėl ko ji irgi patyrė sunkias traumas. Po to, pranešama vietos žiniasklaidoje, pedagogai užbarikadavo duris ir evakavo moksleivius. Klasėje prasidėjo gaisras, o į mokyklą atvyko policija ir gaisrininkai.

Ufa1.ru skelbia, kad 17-metis užpuolikas mokėsi toje pačioje klasėje. Jis nėjo į pamoką ir į laukė koridoriuje. Po to, kai mokytoja atsivedė jį į klasę, jis pradėjo elgtis agresyviai, sužeidė pedagogę ir klasiokę. Kuomet prasidėjo panika, jis iš kažkur išsitraukė benzino tarą ir viską aplink padrikai apliejęs bei padegęs bandė nusižudyti.

Mergina, iššokusi pro langą ir susižalojusi, buvo iš kitos klasės. Ji supanikavo išgirdusi gaisro perspėjimo sireną mokykloje.

Pranešama, kad kartu su užpuoliku į ligoninę pristatyti keturi nukentėjusieji.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų