Rusijoje dėstytojas išprievartavo egzamino laikyti atėjusią merginą

 Rusijoje, pietvakarių Sibire esančioje Kurgano apskrityje, pasibaigė ikiteisminis tyrimas, kuriame buvo tiriamas įžūlus išprievartavimas, įvykęs universitete. Dėstytojas pasinaudojo studente, kai ji atvyko laikyti jo dėstomo dalyko įskaitos.

Kaip teigia naujienų portalas rianovosti.ru, humanitarinio-technologinio universiteto dėstytojui pareikšti kaltinimai dėl išprievartavimo. Įtariamam iškrypėliui gresia šešeri metai nelaisvės.

Oficialūs šaltiniai neatskleidžia dėstytojo tapatybės, tačiau žiniasklaida teigia, kad į sekso skandalą įsipainiojo Nikolajus Novikovas.

Kaip matyti iš bylos medžiagos, nukentėjusioji 2012 metų gegužės mėnesį atvyko į dėstytojo kabinetą laikyti įskaitos. Jos atėjimui dėstytojas pasiruošė itin kruopščiai – ant stalo buvo padėta mėsos ir daržovių asorti, taip pat alkoholiniai gėrimai.

Pasak tyrėjų, dėstytojas merginos taurę pripildė gėrimu, kurį išgėrus ji prarado laiko ir erdvės nuovoką. Po išgertos alkoholio taurės, mergina prarado ir atmintį. Aukos bejėgiškumu pasinaudojo dėstytojas ir ją išprievartavo.

Pasak liudytojų, naktį N. Novikovas nuvežė savo auką taksi automobiliu namo. Savo poreikius patenkinęs vyras perdavė nukentėjusią tiesiai jos vyrui į rankas ir išvažiavo.

Namuose sutuoktinis pastebėjo, kad žmonos džinsai yra atsegti, o megztukas suplyšęs. Apatinį trikotažą jis rado moters rankinėje.

Kitą rytą aukos artimieji kreipėsi į policiją. Dėstytojas yra kaltinamas dviem dalykais: išprievartavimu ir seksualine prievarta.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų