Princas Harry „norėjo pasitraukti“ iš karališkosios šeimos

Britų princas Harry vienu metu „norėjo pasitraukti“ iš karališkosios šeimos, bet paskui nusprendė „likti ir susigalvoti sau vaidmenį“, sakoma sekmadienį paskelbtame interviu laikraštyje „The Mail on Sunday“.

33

32 metų princas anksčiau šią savaitę sukėlė sujudimą pasakęs, jog nemano, kad koks nors karališkosios šeimos narys nori tapti monarchu, o naujausiame interviu atskleidė abejones dėl savo paties vaidmens šeimoje.

Penktasis žmogus eilėje į britų sostą minėtam laikraščiui sakė, kad tarnavimas armijoje buvo „geriausias jo pabėgimas“ ir kad buvimo „tiesiog Harry“ patirtis paskatino jį svarstyti galimybę atsisakyti savo karališkojo vaidmens.

„Jaučiau, kad noriu pasitraukti, bet tada nusprendžiau likti ir susigalvoti sau vaidmenį“, – sakė jis.

Vėliau populiarus princas ėmė ginti sužeistų karių teises. Tokį pašaukimą jis savyje atrado per dvi tarnybos pamainas fronto linijoje Afganistane.

(33 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atostogaudamas su mylimąja princas Harry‘is parodė raumeningą kūną

Anksčiau šią savaitę Harry kalbėjo apie širdį veriančias motinos laidotuves 1997 metais, kai jis ėjo paskui jos karstą. Žurnalui „Newsweek“ jis sakė, kad „jokio vaiko neturėtų būti prašoma to daryti“.

REKLAMA

Jis taip pat atskleidė, kad niekas eilėje į sostą nelaukia dienos, kai reikės perimti sostą iš karalienės Elizabeth II.

„Mes tai darome ne dėl savęs, o didesniam žmonių labui“, – sakė jis.

„Ar yra kas nors karališkojoje šeimoje, norintis būti karaliumi ar karaliene? Aš taip nemanau, bet atėjus laikui mes eisime savo pareigas“, – pridūrė jis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų