Prieš kruvinas žudynes JAV klube – neįtikėtinas žudiko žmonos prisipažinimas

Noor Salman yra vienas kraupiausių žudynių JAV istorijoje sukėlusio vyro žmona. Įtariama, kad Omaras Matten įvykdė kruvinas žudynes Orlande esančiame gėjų klube. Kaip pranešama, moteris FTB pasakė, kad tuo metu, kai jos vyras pirko amuniciją žudynėms ir dėklui ginklams, ji buvo kartu su juo, rašoma Business Insider.

Moteris taip pat atskleidė, kad tuo metu vyko kartu su juo, kaip pati sako, bandė atkalbėti vyrą, bet jai nepavyko.

NBC tyrimų reportaris Tomas Winteris patikslino, kad moteriai gali grėsti kalėjimas už tai, kad nuslėpė nuo teisėsaugos apie vyro veiksmus.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Šaudynių Orlande auka įamžino paskutinę savo gyvenimo akimirką

Nuolat lankydavosi klube

Užpuolikas, kuris klube „Pulse“ Orlande išžudė 49 žmones, ir pats nuolat lankydavosi tame gėjų naktiniame klube, pirmadienį laikraščiui „Orlando Sentinel“ pasakojo keturi jo lankytojai. „Kartais jis nueidavo į tą kampą, sėdėdavo ir gerdavo pats vienas, o kartais taip prisigerdavo, kad triukšmaudavo ir tapdavo agresyvus“, – laikraščiui sakė Ty Smithas, kalbėdamas apie užpuoliką, 29 metų Omarą Mateeną, kuris žuvo per susišaudymą su policija.

REKLAMA

Pasak T.Smitho, jis matęs O.Mateeną tame klube mažiausiai tuziną kartų.

„Mes iš tikrųjų daug su juo nekalbėjom, bet prisimenu, kaip jis kartais kalbėdavo apie savo tėtį, – sakė T.Smithas. – Jis mums papasakojo, kad turi žmoną ir vaiką.“

Kitas nuolatinis „Pulse“ lankytojas, Kevinas Westas, „The Los Angeles Times“ papasakojo, kad O.Mateenas maždaug metus kartais rašydavo jam žinutes per gėjų pokalbių programėlę.

Naudojosi gėjų programėlėmis

Dar kitas klubo lankytojas vietos žiniasklaidai ir MSNBC sakė, kad O.Mateenas naudojosi daugeliu gėjų programėlių.

O.Mateenas balandžio mėnesį taip pat lankėsi pramogų komplekse „Walt Disney World“, sakė vienas „Disney“ vadybininkas, kuris nenorėjo, kad būtų skelbiama jo pavardė.

O.Mateeno žmona Noor Zahi Salman su pareigūnais nebendradarbiauja, sakė vienas teisėsaugos pareigūnas, nesutikęs skelbti savo pavardės, rašė „Orlando Sentinel“.

49 žmonės žuvo, o dar 53 buvo sužeisti per minimą išpuolį, kuris yra daugiausiai aukų pareikalavusios šaudynės per JAV istoriją.

FTB bosas Jamesas Comey sakė, jog jo biuras yra „labai įsitikinęs“, kad O.Mateenas „radikalizavosi“ skaitydamas internete platinamą propagandą, ir nurodė, jog jis, vykdydamas savo išpuolį, per virtinę skambučių deklaravo ištikimybę „Islamo valstybės“ lyderiui Abu Bakrui al Baghdadi.

 

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų