Prancūzija suėmė du šnipus, įtariamus perdavus paslapčių Kinijai

Prancūzijoje už numanomą slaptos informacijos perdavimą Kinijai buvo suimti du buvę prancūzų šnipai, kurie dabar gali būti apkaltinti išdavyste, penktadienį pranešė Prancūzijos gynybos ministrė ir šaltiniai saugumo tarnybose.

Kaltinimai paslapčių perdavimu dviem įtariamiems dvigubiems agentams buvo pareikšti praėjusį gruodį, tačiau incidentas buvo atskleistas tik vėlai ketvirtadienį, apie jį pranešus Prancūzijos žiniasklaidai ir gynybos ministrei Florence Parly (Florans Parli).

„Du Prancūzijos agentai ir veikiausiai viena iš šių agentų žmonų apkaltinti padarius pavojingų veiksmų, tikriausiai traktuojamų kaip išdavystė. Įtariama, kad jie perdavė informacijos užsienio valstybei“, – televizijai „CNews“ pareiškė F. Parly.

„Daugiau negaliu nieko pasakyti. Prancūzija turi partnerių, tačiau gyvename pavojingame pasaulyje, ir, deja, tokių dalykų gali nutikti“, – pridūrė ji.

Vienas šaltinis šalies saugumo sistemoje, pageidavęs likti anonimas, naujienų agentūrai AFP sakė, kad abu vyrai įtariami dirbę Kinijai.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų