• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Popiežius Pranciškus Šveicarijos televizijos šeštadienį paskelbtame interviu paragino karo Ukrainoje šalis „derėtis, kol viskas dar nepablogėjo“.

Popiežius Pranciškus Šveicarijos televizijos šeštadienį paskelbtame interviu paragino karo Ukrainoje šalis „derėtis, kol viskas dar nepablogėjo“.

REKLAMA

Visuomeninis transliuotojas RTS 87 metų pontifiko paklausė apie Ukrainoje vykstančias diskusijas, ar reikia pasiduoti Rusijos invazijai, ar tai tik įteisintų jėgos galią.

„Manau, kad stipriausi yra tie, kurie mato situaciją, galvoja apie žmones ir turi drąsos iškelti baltą vėliavą bei derėtis“, – pareiškė jis vasario pradžioje duotame interviu.

Kalbėdamas apie karą apskritai, įskaitant „Hamas“ ir Izraelio karą, jis pridūrė: „Derybos niekada nereiškia pasidavimo. Tai drąsa nevesti šalies į savižudybę.“

„Tas žodis, derėtis, yra drąsus žodis. Kai matai, kad esi nugalėtas, kad reikalai nesiklosto, turėti drąsos derėtis“, – sakė jis.

REKLAMA
REKLAMA

Pasaulio Katalikų Bažnyčios vadovas sakė, kad žmonėms gali būti gėda, tačiau paklausė, kiek prarandama gyvybių.

„Šiandien, pavyzdžiui, vykstant karui Ukrainoje, daug kas nori būti tarpininkais. Pavyzdžiui, Turkija“, – sakė jis.

„Nesigėdykite derėtis, kol viskas dar nepablogėjo“, – pabrėžė pontifikas.

Jo taip pat buvo paklausta apie Izraelio ir „Hamas“ karą, dėl kurio, jo teigimu, yra kaltos abi pusės.

„Karą kuria du, o ne vienas. Neatsakingieji yra tie du, kurie kariauja“, – pareiškė jis transliuotojui.

Ar galima su banditu derėtis? Putinas yra banditas ir tarptautinis nusikaltėlis, kuriam paskelbtas arešto orderis. Putiną reikia stabdyti,nes karo jis imasi laikas nuo laiko. Ateityje imsis žudymo kitur.
Pagal Rusijos nusikaltusių valdininkų taisykles Putinas turėtų keliauti į frontą. Tiesa, kryptį jis gali rinktis, nes yra laukiamas Hagoje.
Viešpaties vietininkas Žemėje liepia Putkai nešdintis iš okupuotų Ukrainos teritorijų ir karas baigsis.
Šis popelis nė pusės blogo žodžio į Rusijos pusę nepasakė per visą konflikto laiką o dabar siūlo Ukrainai pasiduoti matyt berluskonis savų laikų putinui gera kompromata dėl šio sutanuotojo perdave kad anas taip i rusų dūda putčia kas ten? jis turi berniuką ar berniukas turi ji o gal nešvarus Vatikano pinigai?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų