• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šveicarijos šiaurėje esančio Cofingeno gatvėse trečiadienį peiliu ginkluotas vyras sužeidė šešis žmones ir buvo sulaikytas, pranešė policija.

Šveicarijos šiaurėje esančio Cofingeno gatvėse trečiadienį peiliu ginkluotas vyras sužeidė šešis žmones ir buvo sulaikytas, pranešė policija.

REKLAMA

Policija pranešė, kad dvi aukos patyrė sunkių sužeidimų. Užpuolikas taip pat buvo gydomas ligoninėje dėl sužalojimų, kuriuos, pasak tyrėjų, pasidarė pats.

Policija pareiškime nurodė, kad „manoma, jog šis vyras yra kilęs iš užsienio“ valstybės ir jam apie 40 metų, taip pat pridūrė, kad jis tikriausiai veikė vienas.

Vėlai trečiadienį visi sužeistieji vis dar buvo ligoninėje.

„Aštriais ar smailais“ metaliniais ginklais ginkluotas vyras pirmiausia puolė praeivį geležinkelio stotyje 12 tūkst. gyventojų turinčiame Argau kantono miestelyje, esančiame maždaug už 60 km į vakarus nuo Ciuricho, pranešė policija.

Policija pridūrė, kad prieš įeidamas į stotį jis sužeidė kelis, atrodytų, atsitiktinius žmones.

Tarp užpuoliko aukų yra du Cofingeno kantono mokyklos mokytojai, naujienų portalui „20minuten“ sakė įstaigos direktorius Patrickas Strossleris (Patrikas Štrosleris). 

REKLAMA
REKLAMA

Laikraštis „Aargauer Zeitung“ citavo vieną vyrą, kuris teigė, kad buvo užpulta ir jo nėščia žmona. Jai buvo sužalotas veidas, tačiau gyvybei pavojus negresia.

REKLAMA

Po dvi valandas trukusių derybų su specializuota komanda vyras buvo sulaikytas, pranešė policija. Įtariamasis susižeidė ir buvo nuvežtas į ligoninę, sakė policijos atstovas Bernhardas Graseris (Bernhardas Grazeris)

B. Grasseris laikraščiui „Zofinger Tagblatt“ nurodė, kad užpuolikas susižeidė pats.

Policija paragino liudininkus pasidalyti vaizdo įrašais ar nuotraukomis, kurios gali būti naudingos tyrimui.

Dienraščio „Aargauer Zeitung“ publikuotose nuotraukose matyti daug policijos ir greitosios pagalbos automobilių. Saugumo pajėgos turėjo automatus ir dėvėjo neperšaunamas liemenes.

Netoliese esančiame sporto aikštyne nusileido policijos sraigtasparnis, todėl vietos jaunimo futbolo komanda nutraukė treniruotę, rašė laikraštis.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų