Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kinė per vieną naktį tapo sensacija po to, kai paskelbė vaizdo dienoraščius, kuriuose užfiksuotas jos gyvenimas aklame pasimatyme sutikto vyro namuose.

Kinė per vieną naktį tapo sensacija po to, kai paskelbė vaizdo dienoraščius, kuriuose užfiksuotas jos gyvenimas aklame pasimatyme sutikto vyro namuose.

REKLAMA

Wang sekmadienį nuėjo vakarieniauti pas vaikiną į jo namus centriniame Kinijos mieste Džengdžou, kur dėl kilusio COVID-19 atvejų protrūkio tūkstančiai žmonių buvo priversti karantinuotis kai kuriose miesto dalyse. Kai ji baigė valgyti, vietovė buvo uždaryta, rašo theguardian.com.

Ji negalėjo palikti vaikino namų, šią savaitę ji sakė Šanchajaus naujienų leidiniui „The Paper“, teigdama, kad išvyko į miestą savaitės trukmės kelionei susitikti su potencialiais vyrais iš pietinės Guangdongo provincijos.

Wang greitai pasidalijo keista patirtimi su draugais socialiniuose tinkluose. „Dabar aš senstu, šeima mane supažindino su 10 vyrų... Penktasis norėjo parodyti savo maisto gaminimo įgūdžius ir pakvietė mane į savo namus vakarienės“, – viename iš vaizdo įrašų sakė Wang.

REKLAMA

Ji taip pat paskelbė trumpus vaizdo įrašus, kuriuose dokumentuojamas jos kasdienis gyvenimas karantine. Vaizdo įrašuose matyti, kaip vaikinas gamina jai maistą, atlieka namų ruošos darbus ir dirba su nešiojamuoju kompiuteriu, kol ji miega.

„Be to, kad jis nebylus kaip medinis manekenas, visa kita su juo yra gana gerai, – leidiniui „Paper“ sakė Wang. – Nepaisant to, kad jo maistas yra vidutiniškas, jis vis tiek nori gaminti, o tai, mano nuomone, yra puiku.“

Nors atrodė, kad Wang nesiskundė patirtimi, užsitęsęs karantinas nekurstė romantikos. Wang patirtis nėra unikali. Praėjusį mėnesį Siane, šiaurės vakarų Šaansi provincijoje, vyras atsidūrė karantine, gabendamas savo daiktus į naują butą. Jis turėjo skolintis antklodę iš kaimynų.

Tačiau Wang netikėta buvo tai, kad jos vaizdo dienoraščiai tapo interneto sensacija Kinijos socialinių tinklų platformoje „Weibo“. Vaizdo įrašai buvo peržiūrėti daugiau nei 5 mln. kartų Kinijoje.

REKLAMA
REKLAMA

Tačiau Wang šlovė taip pat sukėlė gėdą vaikinui. Dabar ji pašalino kai kuriuos vaizdo įrašus.

„Draugai jam skambino ir, manau, kad tai neabejotinai paveikė jo gyvenimą, todėl kol kas juos pašalinau, – sakė ji paskelbtame vaizdo įraše. – Ačiū visiems už dėmesį... Tikiuosi, kad protrūkis greitai baigsis ir mano vienišos seserys taip pat greitai susiras vyrus.“

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų