Norėdamas originaliai pasipiršti savo merginai, Rusijos miesto Omsko gyventojas  inscenizavo kraupią avariją. 28 metų būsima nuotaka vos neteko sąmonės, kai „apsipylusį krauju“ akcijos sumanytoją paslaugūs praeiviai vedė į greitosios pagalbos automobilį, rašo lifenews.ru.

Trisdešimtmetis  verslu užsiimantis vaikinas, norėdamas žūtbūt patikti kritusiai į akį merginai, nusprendė  surengti šou. Savo sumanymo įgyvendinimui jis pasamdė grupę profesionalių scenaristų, aktorių, dailininkų.

Į miesto centre įrengtą  vaidinimo aikštelę patekusi mergina negalėjo suabejoti vaizdo realumu. Viskas buvo tikra. Kraupiai sumaitotas automobilis, dirbtinio kraujo upeliai, greitosios pagalbos automobilis ir gulintis supėšyta apranga vaikinas, kurį, atvažiavus merginai, medikai  „krovė“ į reamobilį.

Neišlaikiusi įtampos mergina pratrūko rauda ir aimanomis. Tačiau po minutės  su didele gėlių puokšte rankose jaunuolis jau lipo pirštis iš greitosios pagalbos automobilio.

„Per pirmas penkias minutes  jį norėjau užmušti. Vėliau stipriai pajutau, kad visada noriu būti šalia. Jei būtų man pasipiršęs banaliai, restorane, tikriausiai būčiau pasakiusi: "Ne“, – lifenews.ru žurnalistams atviravo mergina.
Rašyti komentarą...
A
Aeon
2012-08-15 22:06:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
Abu kiauri kaip kaliošai be dugnų. Argumentų nebus. Jų čia nereikia.
Atsakyti
0

A
AS
2012-08-16 00:46:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
MATAI TOMS DUZENOMS DAR SVARBU KAIP TURI PASIPIRSTI ... JEI NEISKELSI SCENOS TAI GALI IR NE PASAKYTI... PROTU RUSIJOS NESUPRASI BET PANASU TAS PTAS IR LIETUVOJE
Atsakyti
0

s
semtexas
2012-08-16 11:33:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
debilizmo virsune
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų