Pietų Osetija antrą parą be vandens ir šildymo, situaciją sunkina sniegas

Nuo Gruzijos atskilęs ir Rusijos faktiškai kontroliuojamas Pietų Osetijos regionas dėl elektros perdavimo tinklų avarijos jau antra para gyvena be elektros, nuo kurios yra priklausomas ir būstų šildymas.

Kaip sekmadienį naujienų agentūrai „Interfax“ sakė energetikos kompanijos „Energoresurs-Južnaja Osetija“ vadovas Alanas Gabarajevas, jos darbuotojai antra diena šalina avariją.

„Išvakarėse likvidavome dvi avarijas linijoje, bet atnaujinti energijos tiekimo kol kas nepavyksta“, – sakė jis.

A. Gabarajevas nurodė, kad situaciją blogina iškritęs šlapias sniegas, kurio svorio neatlaiko elektros laidai.

„Respublika kol kas visiškai be elektros, nes tai vienintelė elektros tiekimo linija, kuria elektra ateina iš Rusijos. Rezervinių linijų respublika neturi, šį gyvybiškai svarbų klausimą valdžia planuoja išspręsti 2018 metais, pagal investicijų programą“, – aiškino jis.

Pietų Osetijos sostinėje Cchinvalyje daugumos gyventojų namai ir butai liko nešildomi, nes šildymo sistema yra susijusi su elektra.

REKLAMA

Duonos kepykla ir medicinos įstaigos naudojasi atsarginiais generatoriais.

Pietų Osetijos nepaprastųjų situacijų ministerija pranešė, kad kalnuose toliau smarkiai sninga, dėl prasto oro jau antra diena uždarytas vienintelis regioną su Rusija jungiantis kelias.

Pietų Osetiją de facto kontroliuoja Maskva, oficialiai ją vadinanti nepriklausoma valstybe. Likusi tarptautinė bendruomenė Pietų Osetiją laiko okupuota Gruzijos teritorija.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų