Pentagone dirbusiam JAV jūrų pėstininkui diagnozuotas COVID-19

Vienas JAV jūrų pėstininkas trečiadienį tapo pirmuoju Pentagono darbuotoju, kuriam buvo patvirtinta naujojo koronaviruso infekcija.

Kariškis izoliavosi kovo 13-ąją, kai vienam iš jo šeimos narių pasireiškė koronaviruso sukeliamo susirgimo COVID-19 simptomai. JAV Gynybos departamentas nurodė, kad šio jūrų pėstininko darbo vieta buvo dezinfekuota ir kad aiškinamasi, su kuo jis galėjo turėti kontaktų.

Anksčiau koronaviruso infekcija buvo patvirtinta dviem kitiems Gynybos departamento darbuotojams, kurie lankėsi Pentagone, bet jo pastate nedirbo.

JAV mirties nuo COVID-19 atvejų skaičius viršijo 1 000, užsikrėtimo atvejų – kone 70 000

Jungtinėse Valstijose mirties nuo COVID-19 atvejų skaičius trečiadienį padidėjo iki 1 031, o patvirtintų užsikrėtimo atvejų buvo 68 572, rodo Johnso Hopkinso (Džonso Hopkinso) universiteto skelbiami skaičiai.

Vos keliomis valandomis anksčiau mirties atvejų buvo 827. JAV patvirtintų atvejų skaičius yra trečias didžiausias po Kinijos ir Italijos, o mirtingumas JAV, remiantis užregistruotais atvejais, šiuo metu yra 1,5 procento.

Tikrasis užsikrėtusių žmonių skaičius, kaip manoma, yra daug didesnis ir tai reiškia, kad tikrasis mirtingumas turėtų būti mažesnis.

Niujorko valstija yra tarp labiausiai paveiktų. Niujorko mieste nuo pandemijos pradžios jau mirė 280 žmonių.

Visame pasaulyje naujasis koronavirusas, kuris gruodžio pabaigoje pasirodė Kinijos centrinėje dalyje, nusinešė daugiau kaip 21 tūkst. gyvybių.

Anksčiau šį mėnesį JAV Kongresui pristatytas modelis rodo, kad galiausiai JAV naujuoju virusu gali užsikrėsti 70–150 mln. žmonių.

Jei tikrasis mirtingumas yra 1 proc., galiausiai mirtų nuo 700 tūkst. iki 1,5 mln. žmonių.

2018 metais pagrindinė amerikiečių mirties priežastis buvo širdies ligos, nuo kurių mirė per 650 tūkst. žmonių. Tai naujausi prieinami oficialūs skaičiai.

Nuo gripo ir plaučių uždegimo mirė maždaug 60 tūkst. žmonių.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų