Internete pasirodė rūmų, statomų ant Juodosios jūros kranto, prie Gelendžiko kurorto, nuotraukos. Kalbama, kad rūmai skirti Rusijos ministrui pirmininkui Vladimirui Putinui.

Statinio, vadinamo Putino rūmais, statybų kaina siekia milijardą JAV dolerių. Iš nuotraukų galima spręsti, kad statybos jau baigtos.

Nuotraukos pasirodė portale „RuLeaks“ – garsiojo „WikiLeaks“ analoge Rusijoje. Tinklapio redakcija teigia nežinanti, kam priklauso įspūdingas statinys.

„RuLeaks“ redakcija gavo keletą statinio nuotraukų, apie kurį neseniai rašė Rusijos spauda. Mes negalime pasakyti, kam priklauso rūmai, publikuojame tik nuotraukas“, – teigiame tinklalapio pranešime.

Tuo tarpu V. Putino atstovas spaudai paneigė bet kokius premjero ryšius su statiniu.

Iš nuotraukų matome, kad įspūdingas statinys yra dviejų aukštų, vizualiai primena Jekaterinos II epochos rūmus. Pro langus atsiveria vaizdas į jūrą, o vidiniame kiemelyje stovi dailus fontanas. Šalia rūmų driekiasi parkas.

Gazeta.ru rašo, kad rūmų interjeras išties karališkas: baldai su paauksuotomis kojomis, prabangūs šviestuvai, freskos...

REKLAMA

Informacija apie V. Putinui priklausantį statinį buvo paviešinta praėjusių metų pabaigoje, kai verslininkas Sergejus Kolesnikovas atviru laišku kreipėsi į prezidentą Dmitrijų Medvedevą ir papasakojo ne tik apie korupciją premjero aplinkoje, bet ir Juodosios jūros pakrantėje statomus ištaigingus itališko stiliaus rūmus.


Rašyti komentarą...
a
abc
2011-01-19 14:52:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Yra vietos lietis sortyrui...
Atsakyti
0

M
Monas
2011-01-19 15:17:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
O gal čia Landsbergio rūmai, apie kuriuos rašoma jau keliolika metų?
Atsakyti
0

A
Alfa
2011-01-19 15:22:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Vilniaus Valdovu rumai niekas, saliu siu
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų