Paviešintos buvusio Donaldo Trumpo patarėjo pajamos: gavo pinigų iš Rusijos įmonių

Buvęs Jungtinių Valstijų prezidento patarėjas nacionalinio saugumo srityje Michaelas Flynnas atskleidė informaciją apie savo pajamas, gautas nuo 2014-ųjų metų – nuo 1,37 iki 1,47 mln JAV dolerių, tarp jų ir 45 tūkst. JAV dolerių, gautų iš RT, paskelbė sekmadienį „The New York Times“, remdamasis Baltųjų rūmų publikuotais dokumentais.

Didžiąją dalį pajamų jis gavęs iš konsultacijų firmos „Flynn Intel Group“, kurią jis sukūrė vos tik pasitraukęs 2014 metais iš tarnybos Gynybos ministerijos Žvalgybos agentūros vadovo posto.

Tarp pajamų šaltinių nurodytas ir Rusijos televizijos kanalas RT, JAV krovinių pervežimo oro transportu bendrovė, susijusi su aviacijos bendrove „Volga-Dnepr“, taip pat JAV dukterinė bendrovė „Kaspersky Lab“.

Naujojoje deklaracijoje M.Flynnas patvirtino informaciją apie 45 tūkst. JAV dolerių, gautų iš RT už 2015 metais sakytą kalbą per šio Kremliaus valdomo televizijos kanalo organizuotą konferenciją.

Anksčiau šią informaciją minėjo Atstovų Rūmų priežiūros ir vyriausybės reformos komitetas.

Pasak amerikiečių žiniasklaidos, ankstesnėje deklaracijoje, pateiktoje vasarį likus kelioms dienoms iki atstatydinimo šių duomenų nebuvo.

Anksčiau buvo skelbta, kad buvęs JAV kariuomenės žvalgybos vadas M.Flynnas gavo dosnų atlygį už tai, kad 2015-ųjų pabaigoje dalyvavo Rusijos televizijos RT organizuotame renginyje, per kurį buvo pasodintas greta Vladimiro Putino. Dėl šios priežasties kai kuriems kritikams kilo įtarimų, kad su Maskva jis palaiko pernelyg artimus santykius.

M.Flynnas vasarį buvo priverstas trauktis iš Baltųjų rūmų nacionalinio saugumo patarėjo pareigų. Jis suklaidino administracijos pareigūnus, informuodamas juos apie savo pokalbius su Rusijos ambasadoriumi Sergejumi Kisliaku apie Vašingtono sankcijas Maskvai dėl kišimosi į rinkimų procesą siekiant sudaryti sąlygas D.Trumpo pergalei.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų