Pasaulio lyderiai su pikantiškais seksualiniais potraukiais

„Auksinis lietus“, sekso tarnaitės, „bunga bunga“, misofobų susirinkimai – Donaldas Trumpas toli gražu ne vienintelis iš vienintelis iš prezidentų ir diktatorių, apie kurio keistus seksualinius polinkius sklinda gandai, rašoma „The Daily Beast“.

6

Praėjusios savaitės pradžioje „BuzzFeed“ ir CNN paviešino skirtingas „nepatikrintų nutekintų duomenų“ versija. Be viso kito, ataskaitoje yra tikinama, kad JAV išrinktasis prezidentas mėgavosi žaidimais su šlapimu kartu su rusų prostitutėmis, kad egzistuoja vaizdo įrašas, o Vladimiras Putinas naudojasi tuo, kad šantažuotų D. Trumpą.

Pats būsimasis prezidentas, iš savo pusės, „pareiškė, kad ataskaita – netikra naujiena“ ir, maža to, jis niekada nebūtų mokėjęs prostitutėms už tai, kad jos šlapintųsi viena ant kitos Rusijos viešbučio kambaryje, nes jis yra misofobas ir žino, kad viešbučiuose visur prikaišiota kamerų“.

Tačiau D. Trumpas – toli gražu ne vienintelis, apie kuriuos sklando gandai. Istorijoje sunku rasti lyderių be „skeletų spintoje“, ypač jeigu tai despotiškų užgaidų tenkinimas. Diktatoriai ir nestandartinis seksas dera tarpusavyje, kaip Rusija ir šantažas.

REKLAMA

Pavyzdžiui, Ugandos diktatorius Idi Aminas, kuris, anot kai kurių versijų, buvo kaltas dėl 400 tūkst. žmonių žūties, turėjo 25 vaikus nuo 5 žmonų. Gandai skelbia, kad jis turėjo 33 meilužes, kurios kartu dar pagimdė jam 34 vaikus.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Siautulingasis Silvio Berlusconi prašė sutenerio: „ne daugiau dviejų per vakarą“

Italijos premjeras Silvio Berlusconi buvo kaltinamas suviliojęs nepilnametę – 17-metę prostitutę iš Maroko specifiniu pseudonimu Rubi Rubakouri – seksualiniams santykiams.

Vėliau pasirodė ir kiti tvirtinimai, įskaitant ir versiją, kad S. Berlusconi bei dar keli vyriškos lyties žymūs Italijos veikėjai dažnai rengdavo sekso vakarėlius, į kuriuos kviesdavo sekso industrijos profesionales.

2013-aisiais Muammaro Gaddafio patarnautojas tvirtino, kad Libijos diktatorius buvo patologiškai priklausomas nuo „viagros“ ir beveik be pertraukų užsiimdavo seksu. Vienoje knygoje apie diktatorių buvo tvirtinama, kad M. Gaddafis laikė moksleives-sekso verges, prievartavo mažus berniukus ir priekabiaudavo prie užsienio diplomatų žmonių, rašoma leidinyje.

Kai kurių istorikų teigimu, Adolfas Hitleris buvo misofobas. „Skirtingai nuo JAV išrinktojo prezidento, jis, tam tikrais duomenimis, vengė seksualinių ryšių, nes bijojo kuo nors užsikrėsti.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų